Nezávislá kalkulace povinného ručení

Porovnejte si kalkulace povinného ručení online od top pojišťoven v ČR

Díky naší kalkulačcce povinného ručení ušetříte.

Zadejte pár údajů do kalkulačky
Nechte si připravit výhodné nabídky pojištění online
Získejte jistotu, že vaše pojištění je správně nastavené
Bez podpisu, šetříte ihned


Ve srovnání najdete více než
40 nabídek od 9 pojišťoven

AllianzČSOB PojišťovnadirectGenerali Česká pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovnaPillow pojišťovna

+ 3 dalších

Porovnejte si kalkulace povinného ručení online od top pojišťoven v ČR

Díky naší kalkulačcce povinného ručení ušetříte.

Zadejte pár údajů do kalkulačky
Nechte si připravit výhodné nabídky pojištění online
Získejte jistotu, že vaše pojištění je správně nastavené
Bez podpisu, šetříte ihned

Srovnání povinného ručení pro nás není žádná věda

Vyznat se v nabídkách pojišťoven totiž není snadné, je to úkol pro skutečné odborníky. Nabídek povinného ručení je mnoho a studovat jejich podmínky vám může trvat hodiny až dny. My z Kalkulátor.cz vám nabízíme elegantnější variantu a možnost jak ušetřitřipravíme pro vás to nejlepší srovnání povinného ručení online.

Na kalkulačce povinného ručení zadejte několik požadovaných údajů a během chvíle vám zobrazíme kalkulace povinného ručení. Vy si vyberete povinné ručení, které bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům a sjednání pojištění můžete dokončit online, včetně okamžité platby kartou. Pokud preferujete před sjednáním pojištění konzultaci s naším specialistou, stačí zadat kontakt a my se vám ozveme.

Za naše služby neplatíte ani korunu. Od výhodnějšího povinného ručení vás dělí už jen pár minut a za vyzkoušení opravdu nic nedáte. Nemusíte se obávat, že by vás někdo obtěžoval telefonáty a přesvědčoval. Zadání údajů vás bude stát dvě minuty času, ručíme vám za to, že se vyplatí a že vás cena povinného ručení příjemně překvapí. Online povinné ručení srovnání na Kalkulátor.cz se vyplatí.

Povinné ručení, které sjednáte přes internet, je sjednáno v souladu s občanským zákoníkem. Jedná se o sjednání povinného ručení na dálku. To znamená, že smlouvu nemusíte podepisovat. Váš podpis nahrazuje akceptace platby, tedy to, že smlouvu zaplatíte. Důležité je, aby byla zaplacena ve splatnosti. Jinak smlouva zaniká a je neplatná. Během srovnání povinného ručení vás na to upozorníme.

Jak se vypočítá cena povinného ručení

Cena povinného ručení se skládá ze čtyři základních údajů, které cenu povinného ručení ovlivňují. Jsou to:

věk toho, kdo sjednává pojištění
adresa trvalého bydliště
výkon či objem motoru vašeho vozidla
bonusové měsíce

Tyto údaje pak doplňují další specifické údaje, které ovlivňují finální cenu povinného ručení. Mohou se lišit dle konkrétní pojišťovny.

Na povinné ručení má například vliv počet sedadel, užití vozu nebo zda-li je majitel vozu fyzická osoba nebo podnikatel. Užití vozu dělíme na běžné užití a vozidla taxislužby. Ty mají samozřejmě povinné ručení daleko dražší. Dalšími údaji, které u některých pojišťoven ovlivňují cenu povinného ručení jsou:

model a značka vozu
druh paliva
hmotnost vozu
datum první registrace

Srovnání povinného ručení i s připojištěním

Naše kalkulace povinného ručení nabízí i možnost připojištění. Nejpopulárnější je pojištění čelních skel a samozřejmě pojištění auta proti odcizení. Do online srovnání povinného ručení můžeme přidat i připojištění proti vandalismu či srážce se zvěří.

Přečtěte si více

Často se ptáte

Mohlo by vás zajímat