Jsme Kalkulátor.cz

Seznámíte se s námi na našich stránkách, kde vám nabízíme kalkulačky pro výběr bank, dodavatele energií a pojištění, ale můžeme si také zavolat. Pro naše klienty nacházíme ty nejlepší ceny energií, pojištění, vybíráme pro ně nejvýhodnější půjčky a úvěry. Naši specialisté se probírají spoustou nabídek, ty nejlepší poskytnou našim zákazníkům. Se zákazníky probereme jejich situaci a doporučíme pro ně optimální řešení. Nepřemlouváme, ale doporučujeme to nejvýhodnější řešení. Za projektem stojí odborníci nejen v oblasti energií a pojištění, ale i informačních technologií. Naše kalkulačky energií, pojištění a půjček jsou uživatelsky přívětivé, se zákazníky hovoříme lidsky a tak, aby všemu rozuměli. Jsme vždy na straně zákazníka. My počítáme, jste to vy, kdo šetří.

Proč Kalkulátor.cz?

Naše kalkulačky jsou přesné.

Vše můžete probrat s týmem odborníků.

Nabízíme ty nejnižší ceny na trhu.

Kdo stojí za Kalkulátor.cz?

Petr Novák

Ředitel společnosti

petr.novak@kalkulator.cz

Lukáš Kaňok

Ředitel sekce Energie

lukas.kanok@kalkulator.cz

Martin Thienel

Ředitel sekce Pojištění

martin.thienel@kalkulator.cz

Jesika Liptáková

IT projektová manažerka

jesika.liptakova@kalkulator.cz

Karolína Jonášová

Ředitelka marketingu

karolina.jonasova@kalkulator.cz

Napište nám

Korespondenční adresa:

Kalkulator.cz, s.r.o.

Zenklova 32/28
Praha 8
180 00

Fakturační údaje:

Kalkulator.cz, s.r.o.

IČO: 090 479 48
Zenklova 32/28
Praha 8
180 00

firma zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 329 773

Kalkulátor – další revoluční projekt
z dílny Creative Dock

Za projektem Kalkulátor a profesionálním srovnání cen elektřiny a plynu nestojí žádná nadnárodní korporace, či banka, která by se vás snažila zlomit pro své produkty.

Za projektem Kalkulátor a profesionálním srovnání cen elektřiny a plynu nestojí žádná nadnárodní korporace, či banka, která by se vás snažila zlomit pro své produkty.

Kalkulátor vytvořila společnost Creative Dock, tvůrce Zonky, Mutumutu a dalších projektů, které doslova změnily obor, ve kterém působí.

Společnost Creative Dock se specializuje na spouštění úspěšných digitálních projektů, které se snaží výrazně zlepšit a zjednodušit život svých uživatelů. Ať už to byl projekt Zonky, který umožnil desetitisícům půjčit si potřebné finanční prostředky, ke kterým by se v bance dostaly zdlouhavou cestou a za velkých administrativních překážek, nebo Mutumutu, který způsobil revoluci v oblasti technologií v pojišťovnictví.

Sledujte nás na Facebooku

Spojte se s námi také po našem Facebooku. Najdete zde odkazy na naše články a mnoho dalšího.