Nezávislé srovnání pojištění motorky

Potřebujete si pořídit povinné ručení na motorku, nebo havarijní pojištění motocyklu?

Díky naší kalkulačce pojištění vám vyhledáme to nejvýhodnější pojištění motorky online.

Zadejte pár údajů do kalkulačky

Nechte si připravit výhodné nabídky pojištění online
Získejte jistotu, že vaše pojištění je správně nastavené
Bez podpisu, šetříte ihned


Ve srovnání najdete více než
40 nabídek od 9 pojišťoven

AllianzČSOB PojišťovnadirectGenerali Česká pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovnaPillow pojišťovna

+ 3 dalších

Potřebujete si pořídit povinné ručení na motorku, nebo havarijní pojištění motocyklu?

Díky naší kalkulačce pojištění vám vyhledáme to nejvýhodnější pojištění motorky online.

Zadejte pár údajů do kalkulačky

Nechte si připravit výhodné nabídky pojištění online
Získejte jistotu, že vaše pojištění je správně nastavené
Bez podpisu, šetříte ihned

Jak na pojištění motocyklu?

Jste nadšení motorkáři a po zimě se nemůžete dočkat, až svůj stroj pořádně projedete? Plánujete si motorku pořídit? Motocykl je motorové vozidlo jako každé jiné, a proto i pro něj musíte uzavřít povinné ručení. Pomocí naší kalkulačky povinného ručení najdete to pravé pojištění motorky, vyřešit tak můžete i havarijní pojištění motocyklu. Vše online.

Povinné ručení motocyklu musí uzavřít každý majitel motocyklu. Kryje škody, které způsobí používáním motocyklu. Tomuto pojištění na motorku se nelze vyhnout, je povinné ze zákona. Pojištění motorky lze řešit v celé řadě pojišťoven, my spolupracujeme vždy jen s prověřenými pojišťovnami, které si zakládají na dobré komunikaci a rychlém řešení pojistných událostí a samozřejmě vše online. Jak vybrat to nejlepší povinné ručení na motocykl?

Pojištění motorky online

My vám nabízíme sjednání povinného ručení na motorku online, z pohodlí vašeho domova, nebo odkudkoliv, kde jste připojeni k internetu. Stačí abyste do naší kalkulačky zadali několik údajů a během chvíle zjistíte, kolik vás bude pojištění motorky stát. Nejjednodušší cesta je zadat registrační značku motocyklu, díky tomu se veškeré údaje vyplní automaticky a vy si můžete být jisti, že máte vše dobře. Pokud nezadáte registrační značku, je třeba vyplnit údaj o typu motocyklu, pohonu, objemu motoru apod. Všechny tyto údaje najdete v technickém průkazu motocyklu. Dále se uvádí datum registrace motocyklu, zabezpečení a také současné hodnotě motocyklu. Pro přesné určení částky pojištění je třeba zadat i údaj o vašem bydlišti (stačí PSČ) a vaše rodné číslo, díky kterému lze zjistit, zda máte nárok na bonusy za bezpečnou jízdu. Veškeré údaje jsou třeba pouze pro upřesnění nabídky.

Jak na nejlepší pojištění motocyklu?

Povinné ručení na motorku, havarijní pojištění motocyklu - porovnejte si nabídky online.

Porovnat teď

Povinné ručení na motocykl během chvíle

Po zadání všech potřebných údajů zjistíte, kolik budete za povinné ručení motocyklu platit, na výběr dostanete z několika variant. Je již na vás, abyste si vybrali tu pravou. Nabídky budou zahrnovat jak nejlevnější povinné ručení na motorku, tak i ta nejvýhodnější. Stačí si jen vybrat, zadat potřebné údaje a zaplatit online. Vaše pojištění motorky tak bude okamžitě platné. A pokud si nebudete s něčím jisti, budete potřebovat poradit, ozve se vám náš certifikovaný specialista, který s vámi povinné ručení motocyklu dořeší, případně vám pomůže s vypovězením stávající smlouvy.

Sezónní pojištění na motorku, ano, nebo ne?

Jak na pojištění motorky, pokud jezdíte jen část roku? Má smysl si i pojistit jen na část roku? Pokud hledáte nejlevnější povinné ručení na motorku, pak se můžete domnívat, že sezónním povinným ručením, nebo havarijním pojištěním motorky ušetříte. Pokud ale přesné podmínky pojistky prostudujete, většinou zjistíte, že úspora není příliš velká, navíc vám nekryje například zcizení motorky, ke kterému může dojít po celý rok. Konečné zvážení je vždy na vás.

Sháníte havarijní pojištění na motorku?

Motorkáři jsou velmi zranitelní, navíc motorka parkovaná na ulici bohužel mnohé vandaly láká k poničení. Havarijní pojištění motocyklu určitě není levná záležitost. Pokud jste si ale pořídili zcela nový stroj, určitě vám radíme si ho uzavřít. Na rozdíl od povinného ručení na motorku hradí „havarijko“ škody, které se stanou právě vám a ty nemusí být zdaleka malé. Havarijní pojištění na motorku se sjednává většinou se spoluúčastí, pokud dojde ke škodě, pojišťovna hradí určitou část této škody. Čím vyšší spoluúčast, tím je nižší pojištění a naopak. Naši kalkulačku pojištění můžete využít i pro sjednání havarijního pojištění motocyklu online.

Chcete si pořídit to nejlepší pojištění motorky online?

Porovnejte si nabídky pojišťoven a nechte si vybrat to nejvýhodnější!

Porovnat teď

Přečtěte si více

Často se ptáte