Centropol
Centropol

Centropol

Centropol je dodavatel elektřiny a plynu s dvacetiletou tradicí a více než třemi stovkami tisíc zákazníků. Je oceněn za profesionální a osobní přístup, zákazníkům mj. pomáhá číst ve smlouvách a vyhýbat se právním kličkám. Centropol se angažuje i v nadaci se svým fondem Energie pomáhá, který podporuje vzdělávání, zdravý životní styl či mezigenerační vztahy.

Firma Centropol dodává elektřinu a plyn domácnostem, podnikatelům i velkým společnostem. Pomáhá s řešením úspory energie i složitých situací spojených se samotným odběrem. Centropol pomáhá zákazníkům vyznat se v právních kličkách obsažených ve smlouvách a také při změně dodavatele.

Na trhu s elektřinou a plynem se Centropol pohybuje už 20 let a aktuálně se pyšní více než 330 000 zákazníky. Centropol Energy je jedním ze zakládajících členů Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) a jeden z hlavních iniciátorů vzniku Deklarace (SOCR ČR). Asociace usiluje o liberalizaci trhu a zkvalitnění služeb pro zákazníky.

Spolek CZECH TOP 100 ocenil profesionální a osobní přístup pracovníků zákaznických center společnosti Centropol Energy. Malá útulná zákaznická centra s rodinnou atmosférou a slušným profesionálním přístupem je to, co lidé od svého dodavatelé energií očekávají, ale ne vždy se tomu tak stává. Pobočky Centropol nabízejí přesně takové prostředí v krajských městech i v Praze. Společnost Centropol se tak snaží oprostit se od stereotypu některých dodavatelů, kteří zákazníky odrazují neosobním a chladným přístupem.

V roce 2011 založili manželé Grafovi nadační fond Energie pomáhá pod záštitou společnosti Centropol Energy. Projekt se soustředí na dlouhodobou a systematickou podporu vzdělávání, zdravého životního stylu a uměleckých aktivit dětí po celé České republice. Projekt byl založen roku 2011 a ze začátku pomáhal hlavně s financováním obnovy památných míst, turistických cest, zvelebování veřejných prostranství a mnohým dalším veřejně prospěšným aktivitám v severočeském regionu. S postupem času se také cíle nadačního fondu proměnily, nyní se zaměřuje na zlepšování kvality rodinných a mezigeneračních vztahů.

Centropol
Centropol

Adresa

Vaníčkova 1594/1, 400 01 Ústí nad Labem

Časté dotazy