Centropol
Centropol

Centropol

Firma Centropol dodává elektřinu a plyn domácnostem, podnikatelům i velkým společnostem. Pomáhá s řešením úspory energie i složitých situací spojených se samotným odběrem. Centropol pomáhá zákazníkům vyznat se v právních kličkách obsažených ve smlouvách a také při změně dodavatele.

Na trhu s elektřinou a plynem se Centropol pohybuje už 20 let a aktuálně se pyšní 289 000 zákazníky. Centropol Energy je jedním ze zakládajících členů Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) a jeden z hlavních iniciátorů vzniku Deklarace (SOCR ČR). Asociace usiluje o liberalizaci trhu a zkvalitnění služeb pro zákazníky.

Spolek CZECH TOP 100 ocenil profesionální a osobní přístup pracovníků zákaznických center společnosti Centropol Energy. Malá útulná zákaznická centra s rodinnou atmosférou a slušným profesionálním přístupem je to, co lidé od svého dodavatelé energií očekávají, ale ne vždy se tomu tak stává. Pobočky Centropol nabízejí přesně takové prostředí v krajských městech i v Praze. Společnost Centropol se tak snaží oprostit se od stereotypu dalších dodavatelů, kteří zákazníky odrazují neosobním a chladným přístupem.

Nadace Energie pomáhá - V roce 2011 založili manželé Grafovi nadační fond Energie pomáhá pod záštitou společnosti Centropol Energy. Projekt se soustředí na dlouhodobou a systematickou podporu vzdělávání, zdravého životního stylu a uměleckých aktivit dětí po celé České republice.

Projekt byl založen roku 2011 a ze začátku pomáhal hlavně s financováním obnovy památných míst, turistických cest, zvelebování veřejných prostranství a mnohým dalším veřejně prospěšným aktivitám v severočeském regionu.

S postupem času se také proměnily cíle nadačního fondu Energie pomáhá. Fond se zaměřil na zlepšování kvality rodinných a mezigeneračních vztahů, a projektem Patříte do rodiny otevřel toto téma v celé České republice.

Centropol
Centropol

Adresa

Vaníčkova 1594/1, 400 01 Ústí nad Labem

Načítám