Moderní půjčka je půjčka online

Jsou momenty v životě, kdy člověk nemá dostatek peněz na uhrazení nejrůznějších záležitostí a řeší, kde si půjčit peníze.

Zajímá vás půjčka online?

Potom vám nabízíme kalkulačku půjčky, díky které máte možnost srovnání půjček na jednom místě.

Na co si chcete půjčit?

Jsou momenty v životě, kdy člověk nemá dostatek peněz na uhrazení nejrůznějších záležitostí a řeší, kde si půjčit peníze.

Zajímá vás půjčka online?

Potom vám nabízíme kalkulačku půjčky, díky které máte možnost srovnání půjček na jednom místě.

V čem je výhodná online půjčka?

Jak jste si dnes všimli, online lze řešit mnohé. Stejně jako jsme si zvykli online nakupovat, je zcela běžná půjčka online. Jaké jsou výhody půjčky online? V první řadě nemusíte vyrážet nikam na pobočku, dohadovat si čas návštěvy a svěřovat se se svým problémem cizímu člověku. Online srovnání půjček je bez osobního kontaktu, rychlé a brzo zjistíte výsledek. Co získáte díky srovnání půjček? Kalkulačka vám hned ukáže, které půjčky online jsou pro vás dostupné a vy víte, z čeho můžete vybírat.

Jak probíhá online půjčka? Jak funguje kalkulačka půjčky?

Postup je snadný, podobně, jako když nakupujete online. Nejprve je třeba, abyste vyplnili potřebné údaje, které má kalkulačka půjčky, jde tedy hlavně o obnos, který si chcete vypůjčit a také počet měsíců, po které chcete splácet. Následně se zobrazí všechny online půjčky, které těmto kritériím vyhovují. Po kliknutí na vybranou půjčku můžete o půjčku online zažádat. Svou žádost musíte často doplnit potvrzením o výši příjmů od vašeho zaměstnavatele. I toto potvrzení je možné zaslat online, například ofocené mobilem.

Která je ta nejvýhodnější půjčka?

Ta nejvýhodnější půjčka pro vás se řídí jednak podmínkami splácení, tedy splátkou úvěru, dále minimálním a maximálním objemem úvěru a také úrokem, který vám finanční instituce poskytne.

Jak se sjednává online půjčka pro OSVČ?

Pokud si sjednáváte půjčku online, je vyžadováno potvrzení o výši příjmů za poslední tři měsíce od vašeho zaměstnavatele. Jaké potvrzení dokládají OSVČ? Většinou jde o výpis z účtu za určité období. Pokud sjednáváte půjčku online u banky, u které máte vedení osobní účet, pak má banka k těmto údajům přístup sama. Počítejte s tím, že klient OSVČ je bankami stále považovaný za více rizikového, neboť není chráněný výpovědní dobou a jeho příjem může skončit ze dne na den. OSVČ si kromě osobních půjček mohou sjednat také podnikatelskou půjčku, která se ale řídí zcela jinými zákonitostmi.

Schvalování půjčky online

Poté, co o online půjčku zažádáte, projde schvalovacím procesem. Ten trvá různě dlouhou dobu, podle toho, jaké má banka kapacity. Banka posuzuje vaši bonitu, tedy to, zda máte dostatek prostředků na splácení úvěru. Poté vydá své stanovisko a pokud je kladné, umožní čerpání půjčky.

Půjčka na cokoliv. Na co si u nás můžete půjčit?

půjčka na rekonstrukci
půjčka na pořízení auta
půjčka na bydlení
neúčelová půjčka

Půjčka na účet

Chcete, aby vám přišla půjčka na účet? Při sjednávání půjčky zadáváte číslo účtu, na který vám má finanční ústav zaslat peníze. Po schválení půjčky nic nebrání tomu, abyste peníze obdrželi okamžitě. Jde o bezhotovostní půjčku, kterou obdržíte na účet. Po schválení půjčky online můžete mít peníze na účtu okamžitě, celá transakce od zažádání o půjčku na cokoliv může trvat dvacet minut.

Srovnání nebankovních půjček

Půjčka online lze sjednat také od nebankovních institucí. V našem srovnání půjček najdete také nebankovní půjčky, které se ale srovnávají stejně jako půjčky od banky. Ve srovnání půjček najdete úrok, který vám instituce poskytne a další podmínky splácení úvěru.

Mohlo by vás zajímat

Často se ptáte

Přečtěte si více