Havarijní pojištění, ano, nebo ne?

Co ovlivňuje cenu havarijního pojištění?

Kdy má smysl jej uzavírat? Vyplatí se vám? A kdo vám nabídne to nejlevnější havarijní pojištění? Pomůžeme vám najít to nejvýhodnější a nejlevnější havarijní pojištění online přímo pro vás během pár minut. Naši certifikovaní specialisté vědí jak na to. Nejlevnější havarijní pojištění tak máte na dosah. Okamžitá platnost a oline platba kartou.

Přečtěte si více.Ve srovnání najdete více než
40 nabídek od 9 pojišťoven

AllianzČSOB PojišťovnadirectGenerali Česká pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovnaPillow pojišťovna

+ 3 dalších

Co ovlivňuje cenu havarijního pojištění?

Kdy má smysl jej uzavírat? Vyplatí se vám? A kdo vám nabídne to nejlevnější havarijní pojištění? Pomůžeme vám najít to nejvýhodnější a nejlevnější havarijní pojištění online přímo pro vás během pár minut. Naši certifikovaní specialisté vědí jak na to. Nejlevnější havarijní pojištění tak máte na dosah. Okamžitá platnost a oline platba kartou.

Přečtěte si více.

Kdy má smysl havarijní pojištění uzavírat?

Nenechte se mýlit jeho názvem a tím, že by krylo pouze následky havárie. Může vás ochránit i před odcizením, krádeží částí vozu, vandaly a přírodními živly.

Pokud zapříčiníte nehodu, povinné ručení kryje škody, které jste způsobili na vozidle druhé strany. Co ale škody na vašem autě? Pokud uzavřete havarijní pojištění, pojišťovna vám je nahradí, a to nejen na vozidle, ale také na majetku, který v něm převážíte.

Cena havarijního pojištění se nadá obecně určit. Závisí na několika faktorech. Výpočet havarijního pojištění je tedy individuální. Cenu pojištění ovlivňuje především

pojištěné vozidlo
bydliště a
věk osoby, která auto provozuje

Havarijní pojištění ještě ovlivňuje

objem a výkon motoru
model vozu
aktuální cena vozu
datum první registrace

Při výpočtu havarijního pojištění také hraje roli i zabezpečení vozu jako např. alarm, imobilizér, pasivní vyhledávací zařízení apod. A samozřejmě také kvalita pojišťovny. Doporučujeme výběr ověřené pojišťovny s klientským přístupem. V případě pojistné události vám taková pojišťovna ušetří mnoho starostí.

Kalkulator.cz spolupracuje jen s kvalitními a ověřeními pojišťovnami.

Kooperativa havarijní pojištění
ČSOB havarijní pojištění
ČPP havarijní pojištění
Generali havarijní pojištění
Direct havarijní pojištění
Allianz havarijní pojištění
Pillow havarijní pojištění
Slavia havarijní pojištění
Uniqa havarijní pojištění

Cena havarijního pojištění se mění každý rok. Je tedy důležité hlídat si termín výpovědní lhůty vaší smlouvy a včas si zajistit lepší a ideální nejlevnější havarijní pojištění.

Havarijní pojištění auta pro vás zařídíme online.

Nechte starosti s výpočtem havarijního pojištění na nás. Naši certifikovaní specialisté jej vyberou a zajistí vám na míru. Ušetřete čas a získejte záruku výběru toho nejlepšího a nejlevnějšího havarijního pojištění.

Chci havarijní pojištění

Havarijní pojištění jen pro nové a drahé vozy?

Havarijní pojištění dnes nabízí více jak deset pojišťoven. Konkurují si ve výši limitů pojistného plnění, v ceně a rozsahu asistenčních služeb. Produktů je skutečně mnoho, proto není snadné je porovnat a správně se rozhodnout. Často se uvádí, že havarijní pojištění je nevhodné pro staré vozy. Pro plnění pojišťovny je totiž důležitá nikoliv cena, za kterou jste vůz pořídili, ale jeho skutečná hodnota podle stáří a opotřebení. Pokud by vám někdo odcizil starý vůz, částka od pojišťovny by na pořízení nového nestačila. I přesto existují situace, kdy se vyplatí pořídit havarijní pojištění i pro starší vůz, jako například, pokud vůz necháváte často venku vystavený rozmarům počasí.

Havarijní pojištění chrání nejen před následky nehody. Pojišťovna vám totiž proplatí škodu na vozidle i v případě, že vám ho někdo odcizí, nebo tehdy, když ho poškodí přírodní živly, nepřízeň počasí, nebo jiný člověk. Pokud vaše motorové vozidlo negarážujete, je vhodné uvažovat o poškození přírodními živly, stejně jako před kolemjdoucími vandaly.

Víme, jak vybrat to nejlevnější havarijní pojištění na míru.Chci havarijní pojištění

Proč vybrat havarijní pojištění právě u nás?

Vybírat můžete z desítek havarijních pojištění, které je ale pro vás to pravé? Není vaší chybou, že se v nabídce havarijního pojištění nevyznáte. Kalkulátor.cz a jeho specialisté v oboru pojišťovnictví jsou zde pro vás, aby vám sjednali nejlepší cenu a nastavení havarijního pojištění. Nabízíme vám srovnání havarijního pojištění online. Ve formuláři zadáte několik údajů a během pár minut si můžete havarijní pojištění sjednat online.

Odbornost. Pokud něčemu nerozumíte, vše s vámi probereme, prodiskutujeme stávající pojistku, poradíme, zda má smysl havarijní pojištění uzavírat.
Srozumitelnost. Mluvíme s vámi lidsky. Je nám jasné, že pojišťovnictví je celkem věda, ale rozumět mu může každý. Vše vysvětlíme.
Férovost. Pojištění v sobě může mít kličky. My vás na ně včas upozorníme, stejně jako na důležité termíny. Vysvětlíme, jak opustit předchozí pojišťovnu bez nepříjemností a řádně podle smlouvy. S námi neriskujete!
Rychlost. Vše můžete sjednat během pár minut online, včetně platby kartou. Platnost pojištění je pak okamžitá.
Jednoduchost. Náš online formulář zvládne vyplnit i 12ti leté dítě. Havarijní pojištění tak můžete mít uzavřené během chvilky.

Přečtěte si více

Často se ptáte

Mohlo by vás zajímat

My počítáme, vy šetříte.

Postaráme se o vás dlouhodobě

Vyřídíme pro vás přepis energií, včas upozorníme, kdy vám končí smlouva, nebo na jaký bonus k pojistce máte nárok. Nejsme na jedno použití. Na nás se můžete spolehnout.

Naše služby jsou zdarma

Naše služby jsou pro vás zcela zdarma, odměnou nám jsou provize od dodavatelů energií a pojišťoven. I tak vám garantujeme nejlepší ceny na trhu.

Bez rizika a otravných telefonátů

S námi neriskujete. Vaše osobní údaje využíváme jen k upřesnění nabídky a k případné přípravě smlouvy. Volat vám budeme jen tehdy, pokud k tomu svolíte a naše služby uvítáte.

Hlídací vlk pro vaše klidné noci

Díky naší službě Hlídací vlk už nepropásnete žádné důležité termíny. Nastavíme, kdy vám končí úvazek u dodavatele energií nebo pojišťovny a včas se vám ozveme s výhodnými nabídkami. Naše služby jsou dlouhodobé.