Kde najít a stáhnout vyúčtování od společnosti MND?

Jste zákazník MND a hledáte své poslední vyúčtování? Potřebujete najít a stáhnout svou poslední fakturu od společnosti MND? Tento návod vám ukáže, jak fakturu rychle najít online ve svém zákaznickém portálu. Navíc jsme pro vás připravili videonávod, který vás provede celým procesem.Přihlášení do zákaznického portálu MND

Nejprve se přihlaste do zákaznického portálu MND. Na webové stránce www.mnd.cz klikněte v pravém horním rohu na tlačítko "Moje MND".

MND - kde najdu fakturu

Zadejte přihlašovací údaje a klikněte na "Přihlásit se".

MND - kde najdu fakturu

Vyhledání a stažení faktury

Hned na úvodní stránce kliknete v horní liště na sekci "Zálohy a vyúčtování".

MND - kde najdu fakturuTím se vám zobrazí stránka, která se týka všech vašich záloh a vyúčtování. Na stránce se posunete kurzorem níže, na sekci "Vyúčtování". Zde na konci řádku vidíte vaše faktury a pokud kliknete na tlačítko "Export", tak se vám faktura stahne do vašeho počítače. Jednoduše už jen zvolíte umístění, kde ji chcete uložit.

MND - kde najdu fakturu

Co dělat v případě problémů?

Pokud narazíte na problém s nalezením nebo stažením faktury, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti MND nebo přímo na naše specialisty, kteří vám rádi pomohou. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle 253 253 100 nebo e-mailem na info@kalkulator.cz.

CHCETE LEVNĚJŠÍ ELEKTŘINU ČI PLYN?

Srovnáme pro vás všechny dodavatele elektřiny a plynu na jednom místě! Jednoduše nahrajte fakturu a my pro vás ZDARMA připravíme nabídku.

NAHRÁT FAKTURU

Přečtěte si více

Často se ptáte