Cestovní pojištění je s Kalkulátor.cz hračka

Sjednejte si cestovní pojištění během minuty, od nejlepších pojišťoven a s krytím všech potřebných rizik. Pojistíme vás na dovolenou, nebo opakované cesty, online a bez rizika i pro případ, pokud ochoříte nemocí covid 19. Cestovní pojištění online je s Kalkulátor.cz hračka.

Přečtěte si více o sjednání cestovního pojištění a našich službách.Cestovní pojištění, co vás ochrání po celém světě

Pokud se chystáte do zahraničí, využijte naší nabídky cestovního pojištění, díky kterému se ochráníte pro případ, že byste onemocněli, nebo utrpěli úraz. Pojištění kryje vždy i v případě, že onemocníte covid 19.

Sjednejte si cestovní pojištění během minuty, od nejlepších pojišťoven a s krytím všech potřebných rizik. Pojistíme vás na dovolenou, nebo opakované cesty, online a bez rizika i pro případ, pokud ochoříte nemocí covid 19. Cestovní pojištění online je s Kalkulátor.cz hračka.

Přečtěte si více o sjednání cestovního pojištění a našich službách.

Cestování tato doba příliš nepřeje, je třeba neustále sledovat pečlivě, jaká opatření platí a jaké náležitosti je třeba splnit, pokud se chystáte do konkrétní země. Obzvláště v tomto období je zcela nezbytné nevyjíždět bez toho, abyste si sjednali cestovní pojištění. Naštěstí sjednání cestovního pojištění není žádná věda. Pořídit se můžete i na stránkách Kalkulátor.cz, a tak se ochránit při cestách do celého světa. Cestovní pojištění, které si sjednáte na Kalkulátor.cz si, si objednáte zcela online bez cizí pomoci.

Co si potřebujete rozmyslet pro sjednání cestovního pojištění?

cílovou zemi
termín odjezdu a návratu
rozsah pojištění (základní léčebné výlohy, další pojištění)
spolucestující

Jak si sjednáte cestovní pojištění na Kalkulátor.cz?

Postup je velmi snadný a po pár kliknutích získáte platné cestovní pojištění, které vás bude krýt pro případ nejrůznějších situací. Během prvního kroku uvedete, zda si přejete pojistit krátkodobě, dlouhodobě, nebo pro opakované cesty. Určíte také datum, pro které si přejete být pojištěni. Pokud vás jede více, uvedete počet spolucestujících, pojištění lze totiž sjednávat i hromadně. Pro určení ceny pojištění je třeba oznámit, zda hodláte sportovat, běžné plavání v moři, či například bobování se za usilovné sportování nepovažuje. Pokud hodláte provozovat extrémní sporty, budete se bohužel muset pojistit individuálně, protože rizika z nich běžné cestovní pojištění nekryje.

Sjednejte si nejvýhodnější pojištění auta

Na pojištění lze ušetřit, nebo si zajistit za stejnou cenu lepší služby. Pojďte se s námi podívat, kolik můžete ušetřit na pojištění auta - na povinném ručení a havarijním pojištění.

Chci ušetřit na pojištění

Jak vybrat rozsah pojištění?

Kalkulátor.cz umožňuje vybrat si ze tří druhé cestovních pojištění, jde o základní krytí, které kryje pouze léčebné výlohy, optimální krytí, které kryje také v případě úrazu a odpovědnosti za škodu. Rozdíl mezi optimálním a prémiovým krytím spočívá ve výši proplácených škod. Díky prémiovému pojištění jste tedy kryti pro všechny možné situace s dostatečným pojistným limitem. V průběhu uzavírání cestovního pojištění můžete rozsah pojištění kdykoliv změnit.

Od kdy platí cestovní pojištění?

Cestovní pojištění doporučujeme si sjednat dopředu. Platí totiž od počátku uvedeného ve smlouvě, kdy ale musí být zaplacené. Pokud platíte převodem z účtu, nemusí jít o okamžitou platbu.

Cestovní pojištění a covid-19

Pokud v zahraničí onemocníte nemocí covid-19 a zdravotní zařízení vám poskytne péči, pak v případě platného cestovního pojištění nemusíte bát, že by pojišťovna odmítla plnění. Pro pojišťovnu se jedná o nemoc, jako o jakoukoliv jinou.

Hlídací vlk pohlídá vaše smlouvy za vás

Nemůžete najít smlouvu na pojištění a netušíte, do kdy můžete vypovědět povinné ručení, nebo havarijní pojištění? Pusťte to z hlavy - pohlídáme vše za vás

Nastavit Hlídacího vlka

Jak jsme pojistili naše klienty?

Jakub Crha

Na začátku léta 2021 jsem se chystal s celou rodinou do Chorvatska, loni jsme si nechali moře ujít, letos jsme chtěli vycestovat, ale zároveň krýt všechna možná rizika. Díky stránkám Kalkulátor.cz jsme cestovní pojištění uzavřeli během skutečně malé chvíle. Formulář je uživatelsky snadný, snadno jsem určil výčet rizik, platební údaje přišly okamžitě, zaplatil jsem a byl pojištěný. Snadné, rychlé, přesně, co jsem potřeboval.

Veronika Chmelířová

Můj přítel žije v Německu, což nyní přináší nemalé komplikace. S Kalkulátor.cz si sjednám cestovní pojištění vždy, když se za ním rozhodnu odjet, díky platební bráně zaplatím okamžitě a cestovní pojištění je hned platné. Webový formulář je jednoduchý, vše je maximálně srozumitelné.

Vojtěch Jákl

Ocenil jsem, že sjednání cestovního pojištění na Kalkulátor.cz je maximálně snadné a rychlé. Nemusíte odpovídat na spoustu otázek, ale během pár kroků si vše vyřídíte, zaplatíte a můžete jet.

Přečtěte si více

Často se ptáte