Nano Energies
Nano Energies

Nano Energies

Nano Energies je česká energetická společnost, která na trhu vznikla roku 2008. Společnost má tři dceřiné firmy, které obchodují s elektřinou efektivně a udržitelně, a přináší firmám i běžným uživatelům více svobody. První z nich, Nano Energies Trade, je významným hráčem na českém spotovém trhu s elektřinou. Druhá, Digital Energy Services, svým klientům pomáhá optimalizovat spotřebu a výrobu elektřiny. A třetí, Nano Green, je první dodavatel elektřiny ze 100 % obnovitelných zdrojů pro firmy i domácnosti po celém Česku. Společnost je signatářem deklarace a Etického kodexu obchodníka s energiemi. Posláním Nano Energies je podporovat výrobu elektřiny šetrnou k přírodě a energetickou soběstačnost.

Zaměřují se na soběstačnost, udržitelnost a propagaci zelené energie a ze zisku investují do výzkumu nových technologií v oblasti využívání a distribuce energie. Podporují neziskové projekty a vytváří tak komunitu se stejnými zájmy.

Zákazníkům dávají možnost podpořit alternativu k velkým hráčům na trhu. Věří, že 100 % využívání obnovitelných zdrojů je cestou budoucnosti. Dnes má společnost téměř 4000 zákazníků.

Nano Energies nemá svůj online zákaznický portál. V případě potřeby je nutné kontaktovat společnost telefonicky či e-mailem, po chatu.

Další službou je zařízení fotovoltaiky s možností dotace a vykoupením vyrobených přebytků elektřiny a elektřina do elektromobilu.

Nano Energies
Nano Energies

Adresa

Národní 135/14 110 00, Praha 1

Načítám