Návod na stažení faktury Centropol

Pokud jste zákazníkem společnosti Centropol a potřebujete najít a stáhnout vaše poslední vyúčtování, jste na správném místě. Připravili jsme pro vás jednoduchý videonávod, jak a kde fakturu najít.Přihlášení do zákaznického portálu

Na domovské stránce www.centropol.cz klikněte v pravém horním rohu na tlačítko “Samoobsluha”.

Centropol - kde najdu fakturu

Přihlásíte se pomocí jména a hesla.

Centropol - kde najdu fakturuVyhledání konkrétní faktury

Ihned po vašem přihlášení se na úvodní stránce zobrazí souhrn vašich plateb a vyúčtování. První sekce vám ukáže aktuální stav vaší platební bilance. Tak okamžitě zjistíte, zda jsou všechny platby v pořádku nebo zda se blíží termín splatnosti záloh za elektřinu či plyn. Kliknutím na tlačítko „Zobrazit vyúčtování“ přejdete na stránku s přehledem všech vašich plateb a vyúčtování, kde můžete nahlédnout do historie a prozkoumat detaily jednotlivých plateb.

Centropol - kde najdu fakturuPro lepší orientaci je k dispozici základní filtr, který ve výchozím nastavení zobrazuje všechna vaše vyúčtování a platby ke všem aktivním službám. Filtrovat můžete dle těchto parametrů:

Období – můžete si vybrat 3, 6, 12 měsíců nebo vlastní období.
Stav – uhrazeno nebo neuhrazeno.
Typ dokladu – vyúčtování, záloha, upomínka a další.

Ve filtru si tedy nastavíte "vyúčtování" a provedete kontrolu odběrného místa a kliknete na poslední vyúčtování, tedy to nejaktuálnější.

Centropol - kde najdu fakturuStáhnutí a tisk faktury

Jakmile najdete požadovanou fakturu, můžete ji otevřít a stáhnout ve formátu PDF. Zobrazí se vám konečné vyúčtování, kde kliknete na tlačítko “Stahnout PDF” a uložíte si jej do svého počítače. Po stažení můžete fakturu vytisknout nebo uložit pro budoucí potřebu.

Centropol - kde najdu fakturuCo dělat, pokud nemůžete fakturu najít?

Pokud máte i tak problém s nalezením faktury, můžete se obrátit na zákaznickou podporu společnosti Centropol nebo přímo na naše specialisty, kteří vám rádi pomohou. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle 253 253 100 nebo e-mailem na info@kalkulator.cz.

Chcete nejvýhodnější cenu energií?

Využijte náš srovnávač a společně vybereme to pravé řešení pro vaši domácnost. Rádi vám pomůžeme i s následnou změnou dodavatele.

CHCI POROVNAT CENY ENERGIÍ

Přečtěte si více

Často se ptáte