Pojištění motorky snadno a rychle

BMW motorka, SUZUKI motorka, HONDA motorka

Každá motorka je motorové vozidlo jako každé jiné, proto je pro něj třeba sjednat povinné ručení. Nejsnadnější cestou je provést srovnání pojištění motorky online. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídkách pojištění na motorku. V naší kalkulačce vám porovnáme

povinné ručení na motorku

Náš tým certifikovaných specialistů vám během chvilky nabídne to nejvýhodnější pojištění, které uzavřete velmi snadno a rychle online.Ve srovnání najdete více než
40 nabídek od 9 pojišťoven

AllianzČSOB PojišťovnadirectGenerali Česká pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovnaPillow pojišťovna

+ 3 dalších

BMW motorka, SUZUKI motorka, HONDA motorka

Každá motorka je motorové vozidlo jako každé jiné, proto je pro něj třeba sjednat povinné ručení. Nejsnadnější cestou je provést srovnání pojištění motorky online. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídkách pojištění na motorku. V naší kalkulačce vám porovnáme

povinné ručení na motorku

Náš tým certifikovaných specialistů vám během chvilky nabídne to nejvýhodnější pojištění, které uzavřete velmi snadno a rychle online.

Povinné ručení motorky online díky kalkulačce

Povinné ručení na motorku lze uzavřít v mnoha pojišťovnách. Naše kalkulačka povinného ručení vám zobrazí nabídky zcela přesně, je třeba ale zadat několik údajů o vašem stroji. Je to například objem motoru, pohon, typ motocyklu, dále hodnota a zabezpečení. Všechny tyto údaje naleznete v technickém průkazu motocyklu. Během pár minut získáte přehled těch nejvýhodnějších pojištění. Nabídky budou zahrnovat jak nejlevnější povinné ručení na motorku, tak i ta nejvýhodnější. Stačí si jen vybrat, zadat potřebné údaje a zaplatit online. Vaše pojištění motorky tak bude okamžitě platné. A pokud budete potřebovat poradit, ozve se vám náš certifikovaný specialista, který s vámi povinné ručení motocyklu dořeší, případně vám pomůže s vypovězením stávající smlouvy.

Hlídací vlk najde úsporu a pohlídá výpovědní lhůtu

Povinné ručení na motocykl se zpravidla uzavírá na jeden rok. Pokud od pojišťovny neodejdete včas, pak se smlouva automaticky prodlužuje. Proto je třeba se včas poohlédnout, zda nenajdete jinou, zajímavější pojistku. Právě k tomu účelu slouží náš Hlídací vlk. Včas vás upozorní, že se blíží výročí vaší smlouvy a že můžete povinné ručení motocyklu vypovědět. Zároveň vám nabídne výhodnější produkty. A vy máte zase o jednu starost méně a přitom šetříte peníze. Stačí si pouze vytvořit na našich stránkách účet a můžete zcela zdarma využívat všech výhod.

Hlídací vlk pohlídá vaše smlouvy za vás

Nemůžete najít smlouvu na pojištění a netušíte, do kdy můžete vypovědět povinné ručení, nebo havarijní pojištění? Pusťte to z hlavy - pohlídáme vše za vás.

NASTAVTE SI HLÍDACÍHO VLKA

Které motorky se pojišťují?

Povinné ručení musíte uzavřít na veškerá motorová vozidla, kterými jezdíte po dopravních komunikacích. Dětská motorka je pochopitelně jiná kategorie, povinné ručení pro ni není nutné, spíše ji lze pojistit v rámci pojištění domácnosti. Povinné ručení neplatíte také na cross motorky, které nemají ani registrační značku a nejsou určené k tomu, aby jezdily po běžných silnicích.

Má smysl uzavírat havarijní pojištění motorky?

Motorky jsou pro pojišťovny rizikovější než auta. Havarijní pojištění na ně není za pakatel. Pokud si pořídíte starší motocykl třeba na moto bazaru, pak jistě pořízení havarijního pojištění motorky zvažujete. I v motorkářském bazaru ale můžete pořídit stroj, jehož hodnota není nízká, ale zaplatíte za něj několik set tisíc korun. Například taková BMW motorka, nebo Honda motorka vás může přijít na opravdu slušné peníze. Klíčem je tedy hodnota motocyklu. I motocykly Honda se mohou prodávat v rozmezí od desítek tisíc až po sta tisíce. Pokud jste motorku nepořídili prostřednictvím moto inzerce, ale jde o nový stroj, zřejmě nebudete váhat a havarijní pojištění uzavřete. Havarijní pojištění motorky se většinou pořizuje v balíčku s povinným ručením. Vždy se sjednává se spoluúčastí, pokud tedy dojde ke škodě, pojišťovna hradí poměrnou část této škody podle výše spoluúčasti.

Sjednejte si pojištění na motorku online

Srovnejte si nabídky pojišťoven, stačí zadat pouze vaši registrační značku.

SROVNAT TEĎ!

Přečtěte si více

Často se ptáte

Mohlo by vás zajímat

My počítáme, vy šetříte.

Postaráme se o vás dlouhodobě

Vyřídíme pro vás přepis energií, včas upozorníme, kdy vám končí smlouva, nebo na jaký bonus k pojistce máte nárok. Nejsme na jedno použití. Na nás se můžete spolehnout.

Naše služby jsou zdarma

Naše služby jsou pro vás zcela zdarma, odměnou nám jsou provize od dodavatelů energií a pojišťoven. I tak vám garantujeme nejlepší ceny na trhu.

Bez rizika a otravných telefonátů

S námi neriskujete. Vaše osobní údaje využíváme jen k upřesnění nabídky a k případné přípravě smlouvy. Volat vám budeme jen tehdy, pokud k tomu svolíte a naše služby uvítáte.

Hlídací vlk pro vaše klidné noci

Díky naší službě Hlídací vlk už nepropásnete žádné důležité termíny. Nastavíme, kdy vám končí úvazek u dodavatele energií nebo pojišťovny a včas se vám ozveme s výhodnými nabídkami. Naše služby jsou dlouhodobé.