Porovnání pojištění domácnosti online

Sháníte co nejvýhodnější pojištění domácnosti?

Najdeme vám nejlepší pojištění domácnosti s cenou, která bude výhodná, a zároveň bude krýt veškerá rizika. Sjednání pojištění domácnosti pro vás zařídíme.

Přečtěte si více o pojištění domácnosti a našich službách.Ve srovnání najdete více než
40 nabídek od 9 pojišťoven

AllianzČSOB PojišťovnadirectGenerali Česká pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovnaPillow pojišťovna

+ 3 dalších

Sháníte co nejvýhodnější pojištění domácnosti?

Najdeme vám nejlepší pojištění domácnosti s cenou, která bude výhodná, a zároveň bude krýt veškerá rizika. Sjednání pojištění domácnosti pro vás zařídíme.

Přečtěte si více o pojištění domácnosti a našich službách.

Jak na pojištění domácnosti?

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a těžko se domnívat, že právě vaší domácnosti se vyhne obloukem. Požáry, vyplavení, vloupání, možností, jak přijít k úhoně je opravdu mnoho. Pokud je chcete přežít beze ztrát, je třeba se pojistit.

Pojištění domácnosti, nebo nemovitosti?

Plete se vám pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti? Pojištění domácnosti zahrnuje vše, čím jste domácnost vybavili a lze jednoduše vzít a přemístit jinam. Jde tedy o movité věci, hlavně vybavení a zařízení domácnosti a o vše, co není nějak konstrukčně spojeno se stavbou. Nejde pouze o věci, které se právě nacházejí uvnitř domácnosti. V rámci pojištění domácnosti můžete nárokovat například i za lyže, které ukradli z lyžárny.

Asistenční služby a pojištění domácnosti

Součástí pojištění bývají také asistenční služby, které se mohou v mnoha situacích opravdu hodit. Ty mohou nabízet i bezplatné otevření dveří, pokud jste se zabouchli dveře, ale vyřeší také prasklé potrubí, zavirovaný počítač, nefungující ohřívač vody a celou řadu krizových situací.

Chcete zjistit, zda nemůžete mít lepší pojištění domácnosti?

Na pojištění lze ušetřit, nebo si zajistit za stejnou cenu lepší služby. Pojďte se s námi podívat, zda nemůžete ušetřit na pojištění domácnosti.

CHCI UŠETŘIT NA POJIŠTĚNÍ

Cena pojištění domácnosti

Zajímá vás hlavně cena pojištění domácnosti? Mějte na paměti, že nejlevnější pojištění domácnosti nemusí znamenat nejvýhodnější pojištění domácnosti. Cena pojištění domácnosti se odvíjí od rozsahu pojišťovaných rizik, hodnoty pojišťované domácnosti a rozsahu asistenčních služeb.

Pojištění domácnosti a odpovědnosti

Kvůli mnoha situacím je výhodné uzavřít pojištění domácnosti a odpovědnosti. Toto pojištění kryje škody, které způsobíte vy v souvislosti s provozem vaší domácnosti. Pokud k vám například přijde návštěva a na kluzké podlaze si zlomí nohu, nebo bude mít otřes mozku, protože na ni spadla omítka, může získat od pojišťovny plnění a vy se nemusíte stresovat. Kdo z nás někdy nevytopil souseda? Takové škody mohou být dalekosáhlé, pokud máte uzavřené pojištění odpovědnosti, pak jde vše z pojistky a vy se o úhradu škody nemusíte zajímat.

Pojištění domácnosti online

Pokud chcete ušetřit čas, sjednejte si pojištění domácnosti online. Stačí, pokud nám pošlete na email info@kalkulator.cz váš požadavek. Náš certifikovaný specialista vás osloví a proberete spolu vaše konkrétní požadavky na pojištění domácnosti. Nabídne vám několik možností, jak pojištění domácnosti vyřešit. Můžete si vybrat, zda chcete ČSOB pojištění domácnosti, vysvětlíme vám, jaké jsou výhody Kooperativa pojištění domácnosti, v čem se liší od Allianz pojištění domácnosti. Naše nabídka se týká top prověřených pojišťoven, které nabízejí nejvýhodnější produkty. Platí, že co pojišťovna, to jiný produkt a s námi si můžete být jisti, že vás džunglí právních termínů provedeme správně, takže budete pojištěni přesně na to, na co potřebujete.

Přečtěte si více

Často se ptáte