Vyberte si tu nejvýhodnější bankovní půjčku

Seznam produktů

Česká spořitelna
Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna Půjčka

Minimální částka2 000 Kč

Maximální částka1 000 000 Kč

Doba splatnosti12120 měsíců

Úrok od4,99 % p.a.Max. RPSN 22,15 %

Raiffeisenbank
Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank Rychlá půjčka

Minimální částka5 000 Kč

Maximální částka800 000 Kč

Doba splatnosti6120 měsíců

Úrok od4,8 % p.a.Max. RPSN 19,55 %

Zonky
Zonky

Zonky

Zonky Půjčka

Minimální částka5 000 Kč

Maximální částka1 200 000 Kč

Doba splatnosti12120 měsíců

Úrok od4,49 % p.a.Max. RPSN 8,29 %

mBank
mBank

mBank

mBank mPůjčka na cokoliv

Minimální částka10 000 Kč

Maximální částka1 000 000 Kč

Doba splatnosti1296 měsíců

Úrok od7,99 % p.a.Max. RPSN 14,2 %

Air Bank
Air Bank

Air Bank

Air Bank Půjčka

Minimální částka5 000 Kč

Maximální částka1 200 000 Kč

Doba splatnosti6120 měsíců

Úrok od4,9 % p.a.Max. RPSN 8,74 %

Skip Pay
Skip Pay

Skip Pay

Skip Pay Revolvingový úvěr

Minimální částka0 Kč

Maximální částka50 000 Kč

Doba splatnosti036 měsíců

Úrok od0 % p.a.Max. RPSN 28,16 %

Jak získat bankovní půjčky?

Bankovní půjčka, či bankovní úvěr vás může zabezpečit v případě nenadálých investic a potřeb. Bankovní půjčku splácíte v předem dohodnutých splátkách, odměnou banky za zapůjčení peněz je úrok, který si domluvíte s bankou dopředu. Jak tuto bankovní půjčku získat?

Bankovní půjčky online

My vám nabízíme sjednání bankovní půjčky online. Jedná se o rychlý způsob získání peněz, díky kterému ušetříte čas, půjčku si můžete vyřídit z pohodlí domova. O bankovní půjčku online zažádáte prostřednictvím internetového formuláře, do kterého uvedete požadované údaje a přiložíte potvrzení příjmů, či jiný doklad, kterým si banka ověřuje vaši schopnost splácet. Po schválení půjčky vám banka odešle peníze na účet, není třeba chodit bankovní úvěr podepisovat, vše se děje automaticky.

Schvalování bankovní půjčky

Schvalování bankovní půjčky se děje automaticky poté, co podáte online žádost o bankovní půjčku. Při schvalování banka jednak nahlíží do registrů dlužníků. Existuje několik druhů registrů, kam se ukládají záznamy o klientech, kteří měli problémy se splácením půjček, nebo jiných produktů. Pokud jste měli někdy v minulosti se splácením problém, neznamená to, že je vaše žádost o půjčku marná. Jde pouze o jedno kritérium. Dále je třeba pravdivě uvést vaše veškeré závazky, tedy nesplacené úvěry, otevřené kreditní karty, kontokorenty apod. V neposlední řadě se posuzuje příjem. V případě, že jde o zaměstnance, je třeba doložit potvrzení od zaměstnavatele, OSVČ dokládají výpis z účtu, nebo poslední potvrzené daňové přiznání. Veškeré dokumenty lze pouze ofotit a zaslat pomocí internetu, není třeba kamkoliv docházet. Banka vaši žádost zváží a poměrně rychle rozhodne, zda vám půjčku poskytne. Peníze na účtu můžete mít poté prakticky ihned.

Doba splácení bankovní půjčky

Vyjednat si můžete buď krátkodobý bankovní úvěr, který splatíte během pár měsíců, nebo bankovní půjčku, jejíž splácení si rozvrhnete do několika let. Nabízejí se různé druhy bankovních půjček. Díky našemu srovnání bankovních půjček můžete rovnou zjistit, jaká bankovní půjčka je pro vás ta pravá a poté se rozhodnout podle dalších kritérií. Naše srovnání bankovních půjček je rychlé a zdarma.

Časté otázky

Přečtěte si více