MND Energie a.s.
MND Energie a.s.

MND Energie a.s.

Společnost Moravské naftové doly MND kromě plynu z vlastní těžby nabízí zákazníkům výhodně i elektřinu. Kromě České republiky působí společnost např. na Ukrajině, v Německu, Maďarsku či Itálii. Hlavními činnostmi jsou těžba ropy a zemního plynu, a obchodování s plynem a elektřinou. MND se může pyšnit již 100letou tradicí těžby. Přesněji od roku 1913, kdy se začalo s těžbou ropy a plynu na Moravě. Společnost MND je signatářem deklarace 2.0, která si klade za cíl kultivovat trh s energiemi, posílit práva spotřebitelů a omezit činnost energetických šmejdů. Jejich smlouvy jsou srozumitelné, bez fíglů a skrytých sankcí.

MND je evropskou skupinou podnikající hlavně v naftovém a plynárenském odvětví. Nabízí služby v oblasti vrtných prací a podzemních oprav sond. Společnosti skupiny MND se dále soustředí na obchod s plynem a elektřinou, prodej energií domácnostem, výstavbu a provoz podzemních zásobníků plynu.

Mateřskou společností skupiny je MND Group AG se sídlem ve švýcarském Lucernu a jediným akcionářem MND GROUP AG je investiční skupina KKCG.

Smlouvu lze sjednat i online a pro stávající klienty je k dispozici také portál označený jako “Moje MND”. Jde o zákaznické prostředí ve kterém je možné získat přehled o všem podstatném, jako jsou zaplacené zálohy nebo stav přechodu, je možné zde řadu věcí také měnit. Například stanovenou výši záloh, kontaktní údaje, které je dobré mít stále aktuální. Energie do domácností dodávají výhradně se smlouvou, která je psána přehledně a bez zbytečného slovíčkaření. Smlouvu mají pouze na jednu stranu a obchodní podmínky na jeden list. V podmínkách nemají žádné poznámky pod čarou ani skryté poplatky nebo sankce. Zákazníci si mohou vybrat způsob vrácení přeplatků.

Vše můžete vyřešit z pohodlí domova. Také je možnost využít telefonní linku. Ta je v provozu každý den od 8:00 do 20:00 a je bezplatná. Zákazníci nebo zájemci mohou využít i návštěvy zákaznického centra v Praze a v Hodoníně.

MND si zakládá na férovém jednání a dlouhodobě výhodnými cenami. Na začátku roku 2017 MND podepsala aktualizovaný Etický kodex, který téhož roku vydal Energetický regulační úřad. Své projekty směřují ke zkvalitňování životního prostředí v obcích, kde aktivně působí. Přístup MND na trhu je často oceňován nejen zákazníky, ale i průzkumy, které se na férovost a zákaznickou péči zaměřují.

Hospodářská komora vyzdvihla zákaznický servis MND a skupinu označila za lídra v energetice s prozákaznickým přístupem, díky kterému může být pomyslným vzorem pro ostatní energetické společnosti.

MND finančně podporuje celou řadu dobročinných a prospěšných projektů, které udržují zakořeněné tradice, ochranu životního prostředí či rozvoj dětí.

MND Energie a.s.
MND Energie a.s.

Adresa

Evropská 866/71, Vokovice, 16000 Praha 6

Časté dotazy