innogy
innogy

innogy

Největší dodavatel plynu v Česku, na kterého se mohou spolehnout téměř dva miliony zákazníků. Kromě Česka působí i v mnoha dalších zemích. Spravuje distribuční síť, nabízí také zelenou elektřinu a může se chlubit špičkovým servisem, od pronájmu elektroniky přes servis spotřebičů až po možnost sjednání pojištění.

Společnost innogy je jeden z největších energetických podniků v Evropě. Na českém trhu je innogy lídrem mezi dodavateli plynu pro domácnosti a firmy. Plyn a elektřinu dodává pro 1,8 milionu tuzemských zákazníků. Nabízí dodávky, distribuci, skladování plynu a novinky ve formě moderních energetických a doplňkových produktů.

innogy sídlí v Essenu a působí téměř výhradně v Evropě - v Německu, Anglii, Francii, Španělsku, Polsku, Portugalsku, Itálii, Švýcarsku, České republice a dalších zemích. Na jedenácti evropských trzích dodává elektřinu celkem pro 16 milionů a plyn pro 7 milionů zákazníků. Spravuje distribuční sítě, rozšiřuje výrobu z obnovitelných zdrojů, modernizuje svou energetickou infrastrukturu a plánuje rozvíjet tzv. inteligentní sítě (Smart Grids). Na základě zvýšené poptávky po produktech šetrných k životnímu prostředí nabízí innogy svým zákazníkům zelenou elektřinu. To znamená, že od 1. července 2020 umožňuje odebírat energii vyrobenou výhradně z obnovitelných zdrojů, bez jakéhokoli cenového navýšení.

Společnost innogy nabízí svým klientům prvotřídní zákaznický servis a širokou škálu zákaznických služeb. Pronájem LED žárovek a detektorů kouře nebo servis plynových spotřebičů, sjednání pojištění pro domácnost či pojištění odpovědnosti, innogy TV, časopis Žijeme na plný plyn, innogy Karta, innosvět či innogy Premium. innogy Karta je pro všechny zákazníky innogy, kteří mají rádi film, lyžování a pravidelně jezdí na dovolenou. Každý zákazník innogy, si může užívat vysokých slev při lyžování ve 13 partnerských areálech innogy, kupovat si vstupenky na české filmy levněji nebo ušetřit při pořizování dovolené od cestovních kanceláří NEV-DAMA a CK FISCHER.

S innosvět máte své energie pod kontrolou. Pomocí svého účtu můžete snadno a rychle odkudkoliv zjistit přehled plateb, vyúčtování či výši záloh. Svůj innosvět můžete spravovat také pomocí mobilní aplikace ve svém telefonu.

innogy Premium je program určen všem zákazníkům v kategorii domácnost. Nabízí nabídku slev na zboží a služby známých značek z oblasti elektroniky, domácích potřeb, sportovního vybavení či wellness zážitků. Všechny Vaše objednávky innogy vyřídí zcela zdarma. Skupina innogy také pomocí různých projektů pomáhá lidem, kteří to potřebují. Přes neziskové organizace a nadace pomáhá dětem seniorům a zdravotně handicapovaným miliony korun. innogy je také partnerem Českého olympijského týmu, Českého paralympijského týmu i festivalu Pražské jaro. Velkou částkou přes 25 milionů korun ročně dotuje českou kinematografickou, dokumentaristickou a literární scénu. Za poslední dekádu pomohla vzniknout více než padesáti hraným filmům a dokumentům. Také je stálým partnerem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

innogy
innogy

Adresa

Limuzská 3135/12, Strašnice (Praha 10), 108 00 Praha

Časté dotazy