Nejnovější články

18. 1. 2022

Jaká je průměrná spotřeba elektřiny v domácnosti?

Víte, že na poplatcích za elektřinu můžete celkem zdařile ušetřit? Abyste poznali kolik, je důležité vědět, jaká je průměrná spotřeba vaší domácnosti a do jaké distribuční sazby spadá. Výše úspory vás může mnohdy pěkně překvapit.

Celý článek

Nejnovější články

13. 1. 2022

Chystá se zdražení elektřiny v roce 2021. Proč a kdy? Jaká je situace v 2022?

Chystá se velké zdražení. Cena emisních povolenek, které si musí zakupovat velcí znečišťovatelé a hlavně elektrárny na uhlí, stoupá. Na toto zdražení budou reagovat dodavatelé elektřiny, kteří nakupují elektřinu na burze. Otázka je jen kdo dříve a kdo později. Jak na toto zdražení zatím zareagovali naši hlavní dodavatelé elektřiny? Jaká je aktuální cena elektřiny a proč má srovnání cen elektřiny právě nyní význam:

10. 1. 2022

Jak šetřit, aby nás to nebolelo? 5 tipů kde ušetřit bez omezení

Vše stojí čím dál více. Elektřina a plyn jsou dražší, tím pádem stojí více i výrobky a služby. Bohužel naše platy nestoupají stejně rychle a nemůžeme vydělat o tolik více, o kolik utrácíme. Proto je na místě šetření tam, kde to jde. Jistě není vhodné šetřit tím, že sebe a svoji rodinu okrádáte na kvalitě. Proto najděme úspory tam, kde nás to nebude nijak bolet. Asi vás to překvapí, ale takových možností je stále mnoho.

Pojištění

Energie

Cestovní pojištění

Finance

Právo a zákony