Nejnovější články

13. 10. 2021

Jak postupovat při krachu dodavatele energií?

Krach dodavatelů elektřiny a plynu, jak to ukázala nedávný krach Bohemia Energy, může postavit odběratele do nezáviděníhodné situace. Hrozí mu jednak velmi vysoké ceny elektřiny a plynu, dále pak to, že se z něj stane černý odběratel. Jak by měli odběratelé postupovat, aby byly jejich ztráty co nejmenší a do budoucna si cenu elektřiny a plynu ochránili?

Celý článek

Nejnovější články

8. 10. 2021

Falešná fixace? Dodavatelům Bohemia Energy, Europe Easy Energy a Lumius hrozí milionové pokuty

Jak vás pravidelně informujeme, dodavatelé ze skupiny kolem Bohemia Energy zasílají svým zákazníkům zdražovací dopisy, ve kterých je informují o změně obchodních podmínek a hlavně ceně za kwh. Zákazníci, kteří měli tarify s fixací cen energií, jsou tak zmateni a cítí se podvedeni. Nyní Energetický regulační úřad oznámil, že začíná prošetřovat firmy Bohemia Energy, Europe Easy Energy a Lumius.

5. 10. 2021

Jak na pojištění stavby?

Splňujete si sen o vlastním bydlení přesně podle vašich představ a chcete se pustit do stavby vlastního domu? Pak vás zcela jistě čeká spousta starostí. Rozhodně byste ale neměli zapomínat na to, abyste si pojistili svou stavbu.

Pojištění

Energie

Cestovní pojištění

Finance

Právo a zákony

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací