Nejnovější články

29. 6. 2022

Soláry na panelákách mají šanci. Díky novelizaci budou mít levnější elektřinu

Ceny elektřiny stoupají a každý z nás je motivován k úsporám. Ti, kdo vlastní rodinný dům, mají možnost ušetřit na elektřině díky solárním panelům a vlastní výrobě elektřiny. O tuto možnost jsou obyvatelé bytových domů zatím ochuzeni, a to z legislativních důvodů. Energetický regulační úřad nyní připravuje novelizaci vyhlášky, díky které by se měly od nového roku bytovým domům zásadně změnit podmínky.

Celý článek

Nejnovější články

22. 6. 2022

Třetina prodávaných ojetin má stočený tachometr. Jak kupovat ojeté auto?

Cena ojetých vozidel v nedávné době prudce stoupla. I za staré vozidlo dáte nemalé peníze. Pokud naletíte podvodníkovi, který vám prodá například bourané vozidlo, bude vás to o to více mrzet. Prozkoumat minulost vozidla lze díky společnosti Cebia, která nabízí prověření historie vozidla pomocí čísla VIN v systému Autotracer, který obsahuje přes 1 miliardu záznamů o vozidlech.

20. 6. 2022

Dobrá Energie – silné kořeny a výhodná nabídka

Ceny elektřiny stoupají a pro spotřebitele je stále těžší najít solidního dodavatele, který nabízí rozumné ceny. Jedním z takových dodavatelů je Dobrá Energie, která má za sebou finanční zázemí společnosti epet. V rozhovoru s Romanem Šmídem, vedoucím prodeje Dobré Energie, se o tomto dodavateli dozvíte vše potřebné, včetně toho, jak tato společnost nakupuje energie.

Pojištění

Energie

Cestovní pojištění

Finance

Právo a zákony