Nejnovější články

7. 5. 2021

Budeme potřebovat od 1. července řidičák na elektrokola? A koho se to dotkne

Všude v médiích se psalo o tom, že už je ruka v rukávu. Nový zákon o silničním provozu (č. 361/2000 Sb.) nám prý zakazuje kdovíco a otravuje život motoristům. Jak je to opravdu?

Celý článek

Nejnovější články

7. 5. 2021

Sezónní a krátkodobé pojištění auta

Věděli jste o tom, že povinné ručení nebo havarijní pojištění lze sjednat i sezónně, nebo krátkodobě? Samotné havarijní pojištění se vyplatí u novějších nebo dražších vozidel. Pokud však disponujete starším kouskem, možná si kladete otázku nad užitečností havarijka vzhledem k nízké zbytkové ceně vašeho vozu. V tomto případě je třeba promyslet, zdali plánujete nějakou cestu za hranice naší republiky. Pokud ano, kvalitní havarijko se vám může hodit.

29. 4. 2021

Jak dodávat zelenou elektřinu?

Kouřícím elektrárnám už téměř definitivně odzvonilo. Budoucnost energetiky je v obnovitelných zdrojích a k tomu, aby byla co nejlepší můžeme přispět každý z nás. V rozhovoru s Františkem Vaškem, ředitelem Nano Green, divize společnosti Nano Energies, zabývající se obnovitelnými zdroji a udržitelností, jsme mluvili o lidech, kteří vyrábějí zelenou elektřinu nejen na střeše svého rodinného domku. Jak složité je se připojit do sítě? A jak se bude trh s elektřinou z obnovitelných zdrojů vyvíjet dál?

Pojištění

Energie

Cestovní pojištění

Finance

Právo a zákony

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací