Řešíte nenadálou životní situaci nebankovní půjčkou?

Nabízíme vám srovnání nebankovních půjček, díky kterému hned zjistíte, jaké máte možnosti.

Seznam produktů

Home Credit
Home Credit

Home Credit

Home Credit Flexibilní půjčka

Minimální částka10 000 Kč

Maximální částka250 000 Kč

Doba splatnosti660 měsíců

Úrok od11,9 % p.a.Max. RPSN 31,83 %

Cofidis
Cofidis

Cofidis

Cofidis Půjčka

Minimální částka100 000 Kč

Maximální částka1 000 000 Kč

Doba splatnosti12144 měsíců

Úrok od7,9 % p.a.Max. RPSN 24,7 %

Cofidis
Cofidis

Cofidis

Cofidis Flexibilní půjčka

Minimální částka10 000 Kč

Maximální částka90 000 Kč

Doba splatnosti1242 měsíců

Úrok od29,9 % p.a.Max. RPSN 29,9 %

Volsor
Volsor

Volsor

Volsor Volsor půjčka

Minimální částka2 000 Kč

Maximální částka100 000 Kč

Doba splatnosti048 měsíců

Úrok od10 % p.a.

Není čeho se bát

Pokud někdo slyší o nebankovních půjčkách, začne se ošívat s vidinou lichvářů. Tak tomu ale nemusí být. Jedná se totiž o různé druhy půjček, například se takto nabízí Zonky půjčka. A to rozhodně není společnost, kterou by někdo mohl podezřívat z nějakých vyděračských praktik. Navíc dnes musí všechny společnosti, které půjčky nabízejí, mít licenci od České národní banky.

Jak se sjednává nebankovní půjčka online?

V naší kalkulačce půjček stačí, abyste zadali, kolik si chcete půjčit a jak dlouho chcete splácet. Následně se zobrazí půjčky, které vám umožní zapůjčit si tolik peněz a splácet uvedenou dobu. Na vás je, abyste si vybrali tu nejvýhodnější nebankovní půjčku pro vás. Následně o půjčku zažádáte, vyplníte další údaje o sobě a přiložíte potvrzení o vašich příjmech. Sjednání nebankovní půjčky online je velmi rychlé, během několika minut můžete mít peníze na účtě.

Jaké jsou výhody a nevýhody nebankovní půjčky?

Na rozdíl od bank nedisponují finanční instituce, které nabízejí nebankovní půjčky sítí poboček. Většinou tedy nelze osobně někam zajít a půjčku si sjednat na místě. Na druhou stranu je vyřízení nebankovní půjčky online rychlé, není třeba s nikým komunikovat.

Jak na nebankovní půjčku bezpečně?

Ve srovnání nebankovních půjček, které získáte na Kalkulátor.cz, jsou zahrnuté prověřené instituce, které nabízejí nebankovní půjčky s transparentními podmínkami. Vždy dopředu střízlivě vyhodnoťte svou situaci a posuďte, zda máte na splácení dostatečné příjmy. I nebankovní instituce si sice prověřují bonitu klienta, zkoumají jeho příjmy, to, jaké mají další závazky, ale vy sami nejlépe budete vědět, kolik můžete skutečně splácet.

Na co si u nebankovní půjčky dát pozor?

Má instituce licenci od České národní banky?
Ověřuje si bonitu klienta?
Máte dostatek prostředků na splácení?

Půjčky bez nahlížení do registrů a online půjčka bez doložení příjmu

Velmi často se hledá online půjčka bez doložení příjmu, nebankovní půjčka pro dlužníky, nebankovní půjčka po insolvenci nebo půjčka bez registrů. Co ale pořízení takové půjčky online znamená? Společnost, která tuto půjčku nabízí, si nebude nijak prověřovat bonitu klienta, nebude ani nahlížet do registru dlužníků, zda nejde o klienta, který měl se splácením problémy. To je ale nebezpečné hlavně pro klienta, který neposoudí svoje možnosti splácení střízlivě a dostane se ještě do větších dluhů.

Co jsou to P2P půjčky?

V posledních letech se často zmiňují P2P půjčky. Oč jde? Základem je výraz Peer to Peer, tedy P2P, přeloženo do češtiny rovný s rovným. To označuje situaci, kdy vzniká vztah mezi dvěma rovnocennými subjekty, tady mezi dvěma soukromými osobami. Jak se od těch půjček liší půjčka od soukromé osoby? Na půjčku pro jednu osobu se skládá hned několik osob, které dá dohromady určitá platforma. V případě Zonky půjčky je to aplikace, ve které lze jednak zažádat o úvěr, ale zároveň také investovat do vybraných projektů.

Časté otázky

Přečtěte si více

Nejčastější chyby při sjednávání hypotéky a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při sjednávání hypotéky a jak se jim vyhnout

Čerpání hypotéky je důležitým životním rozhodnutím – a také velkým závazkem. Snad úplně každý si proto přeje, aby celý proces proběhl rychle a hladce. Aby se takové přání stalo skutečností, je třeba vyhnout se některým chybám. Pojďme kouknout na ty nejčastější, ať jste na žádost o hypotéku dobře připraveni.

Přejít na detail článku
Kreditní karta: Jaké jsou její výhody i nevýhody a jak ji využít na maximum?

Kreditní karta: Jaké jsou její výhody i nevýhody a jak ji využít na maximum?

Cashback, finanční rezerva kdykoli po ruce nebo bezpečné a výhodné platby (nejen) v zahraničí. To jsou jen některé z mnoha výhod kreditní karty. Potom je tam ale i odvrácená strana mince, která se nese ve znamení vysokých úroků, zbytečných poplatků a horší bonity při čerpání hypoték a dalších úvěrů. Je proto třeba vědět, jak kartu správně používat, abyste mohli těžit jen z benefitů.

Přejít na detail článku
Hypoteční úvěr: 6 tipů, jak dosáhnout na lepší úrokovou sazbu

Hypoteční úvěr: 6 tipů, jak dosáhnout na lepší úrokovou sazbu

Úrokové sazby sice mírně klesají, přesto si o dřívějších dvou až třech procentech můžeme nechat jen zdát. V době vyšších sazeb je tak záchranou každá desetina procenta, kterou se podaří stáhnout dolů. Tak pojďme kouknout na pár tipů, které vám s tím pomohou.

Přejít na detail článku