Co je to flexibilní půjčka Cofidis?

Jedná se o revolvingový úvěr, z něhož lze čerpat prostředky postupně a ty nevyužité si nechat třeba jako finanční rezervu. Flexibilní půjčka Cofidis přenechává klientům určitou míru kontroly nad tím, kolik přesně peněz využijí, stejně jako kolik budou měsíčně splácet.

Přečtěte si více

Odložené platby: Příjemná pomoc, ale pozor na rizika

Odložené platby: Příjemná pomoc, ale pozor na rizika

Znáte to, nečekaný výdaj, který vám udělal čáru přes rozpočet zrovna ve chvíli, kdy do výplaty zbývá ještě spousta času. Tak právě pro tyto případy, ale nejen pro ně, slouží tzv. odložené platby, které se těší čím dál větší popularitě. Umožní vám zaplatit za zboží až 30 dnů po jeho doručení. Má to však svá rizika, s odloženými platbami by se mělo nakládat až jako s nouzovým řešením.

Čechům neúnosně rostou dluhy. Jak lépe hospodařit s rozpočtem?

Čechům neúnosně rostou dluhy. Jak lépe hospodařit s rozpočtem?

Až šedesát procent Čechů řeší nebo v poslední době řešilo situaci, kdy měli problém vystačit s financemi a pokrýt běžné životní náklady. Situace se navíc bohužel zhoršuje, loni to bylo o šest procent Čechů méně. To je nepříznivá statistika, přitom finanční gramotnost není tak komplikovaná, jak se může zdát. V následujícím článku vám dáme pár tipů, jak efektivně nakládat s rodinným rozpočtem.

Konsolidace: Jak může sloučení půjček zpříjemnit život

Konsolidace: Jak může sloučení půjček zpříjemnit život

Když si to okolnosti žádají, můžete se dostat do situace, kdy čerpáte několik úvěrů s různými úroky, nižšími i vyššími, k tomu třeba i nějaký ten kontokorent a přestože měsíční splátky zvládáte, váš osobní či rodinný rozpočet to zatěžuje až přespříliš. Naštěstí v takové situaci nemusíte setrvat až do splatnosti jednotlivých úvěrů, vyřešit to může konsolidace, a to klidně ještě dnes.

Podobné často kladené otázky