Kalkulačka elektřiny – Srovnání cen 2024

Tarify od všech dodavatelů elektřiny na trhu

Jak se orientovat v tom, co dnes nabízejí dodavatelé?
Rozhoduje pouze cena za 1 kWh elektřiny, nebo je to složitější?
Jak nejlépe ušetřit za energie?

Na čem chcete ušetřit?


Máte po ruce svoje poslední vyúčtování?


Ve srovnání najdete
611 nabídek
108 dodavatelů elektřiny a plynu

E.ONČEZInnogyPRECentropolMND

+ 102 dalších

Tarify od všech dodavatelů elektřiny na trhu

Jak se orientovat v tom, co dnes nabízejí dodavatelé?
Rozhoduje pouze cena za 1 kWh elektřiny, nebo je to složitější?
Jak nejlépe ušetřit za energie?

Na kolik vás vyjde elektřina? Kalkulátor.cz vám to spočítá

K čemu slouží srovnání cen elektřiny? Kalkulačka elektřiny vám porovná nabídky jednotlivých dodavatelů elektřiny a pomůže vám spočítat reálnou cenu elektřiny. V úvahu je nutné vzít nejen cenu za kWh elektřiny, ale také distribuční poplatky, daň z elektřiny a další faktory. Zaměřujeme se také na důvěryhodnost dodavatelů, aby vás při odběru energie nic nepřekvapilo.

Ceníky elektrické energie přehledně na jednom místě

Srovnání cen elektřiny je pro nás hračka. Ceníky dodavatelů elektřiny máme v malíku a díky našemu algoritmu a kalkulačce elektřiny vám najdeme nejlevnější elektřinu na trhu. Během chvíle z přehledu zjistíte, který tarif je pro vás nejvýhodnější, a rovnou jej můžete nezávazně poptat. Všechny naše služby jsou pro vás zdarma – neúčtujeme si žádné poplatky a ceny elektřiny ve výsledném srovnání nejsou nijak navýšeny. Smlouvu uzavíráte s koncovým dodavatelem elektřiny. My počítáme, vy šetříte.

Výhodný tarif vám ušetří tisíce

Elektromobily, elektrokola, elektrokotle, počítače, mobilní telefony – život bez elektřiny je dnes nemyslitelný. Díky elektřině můžeme pohodlně žít i pracovat. A tím, že bude vaše cena za 1 kWh co nejnižší, snížíte své životní náklady ve všech oblastech. Proto je důležité porovnat aktuální ceny elektřiny a sledovat vývoj cen elektřiny. S tím vám spolehlivě pomůže náš hlídací vlk, který vás bude pravidelně a zdarma informovat o novinkách a výhodných nabídkách.

Jak si nechat pohlídat ceny elektřiny?

Kalkulátor za vás udělá většinu práce. Stačí pár kliknutí a ihned vám porovnáme jednotlivé ceny elektřiny za kWh, jaké si dodavatelé účtují poplatky a kolik v reálu zaplatíte. Ceny můžete jednoduše porovnat se svým vyúčtováním a zjistit, jakým způsobem a za jakých podmínek je možné přejít k jinému dodavateli.

Srovnejte si prostřednictvím kalkulačky ceny elektřiny.
Pokud máte po ruce své vyúčtování, ofoťte fakturu a nahrajte obrázek do kolonky ve srovnávači.
Aktivujte si hlídacího vlka, který vám bude dlouhodobě hlídat ceny a včas vás upozorní, že je výhodné přejít k jinému dodavateli.

Přečtěte si více

Často se ptáte