Srovnání internetové televize

Sestavte si TV balíček na míru podle svých preferencí.

Plaťte pouze za programy, které opravdu sledujete. Porovnejte si nabídky v naší kalkulačce během pár vteřin.

O jaké produkty máte zájem?

Srovnáváme desítky nabídek od největších operátorů a společností a hledáme pro vás aktuálně ty nejvýhodnější.

Sestavte si TV balíček na míru podle svých preferencí.

Plaťte pouze za programy, které opravdu sledujete. Porovnejte si nabídky v naší kalkulačce během pár vteřin.

Internetová televize předčila kabelovku

Televize je již několik desítek let nedílnou součástí většiny domácností, ale její vnímání se výrazně liší. Dříve se celá rodina střídala v obývacím pokoji před obrazovkou, aby si její členové postupně pustili svůj oblíbený pořad nebo film, který právě běžel – od večerníčku přes sportovní noviny až po film od osmé večer. Dnes místo živého vysílání světu vévodí internetová televize a placené streamovací služby. Kabelovka je tedy na ústupu a největší poptávka je po digitální TV, kterou lze sledovat kdekoliv.

Buďte vždy online a sledujte TV odkudkoliv

Sledování televize přes internet vyžaduje stabilní připojení a poskytovatelé nabízejí také výhodné televizní balíčky se speciálními funkcemi, jako je nahrávání, zpětné sledování nebo televize v mobilu a možnost připojení na více zařízeních.

Výhodné TV balíčky přímo pro vás

U nás najdete aktuální ceníky televizních nabídek a náš srovnávač vám pomůže vybrat či sestavit nabídku na míru vašim potřebám. Stačí zadat, jaké programy vás nejvíce zajímají, zda spíše dětské, sportovní, filmové, nebo jiné, a určit si, zda chcete základní, rozšířenou, či maximální nabídku programů.

Naše služby jsou zdarma

Pokud si vyberete, vše pro vás vyřídíme. Nejsme na jedno použití, na nás se při hledání nejlepších nabídek online TV můžete spolehnout. Naše služby jsou pro vás zcela zdarma, odměnou nám jsou provize od poskytovatelů internetové televize. I tak vám garantujeme nejlepší ceny na trhu.

Hledáte nejlevnější mobilní tarify?

Srovnejte si aktuální nabídky mobilních operátorů během pár vteřin.

SROVNAT NABÍDKY

Přečtěte si více

Často se ptáte