Srovnání mobilních tarifů jednoduše a rychle

Srovnání tarifů:

Ceny volání, SMS a datových balíčků
Neomezené tarify
Tarify s telefonem
Nabídky pro firmy

O jaké produkty máte zájem?

Srovnáváme desítky nabídek od největších operátorů a společností a hledáme pro vás aktuálně ty nejvýhodnější.

Srovnání tarifů:

Ceny volání, SMS a datových balíčků
Neomezené tarify
Tarify s telefonem
Nabídky pro firmy

Ceny tarifů v České republice šplhají do vysokých částek a oproti těm v západní Evropě jsou mnohem vyšší. I to je jeden z důvodů, proč je důležité znát nabídky trhu, vědět, který operátor je nejspolehlivější a u kterého dosáhnete na nejvýhodnější balíčky. Operátoři o zákazníky doslova bojují, a proto nabízejí zvýhodněné vstupní balíčky, speciální slevy na příslušenství a další lákadla.

Najdeme vám ten nejlevnější tarif na trhu

Hledáte nový mobilní tarif a ztrácíte se v záplavě nabídek? Kalkulátor.cz vám pomůže! Nabízíme vám jednoduché a přehledné srovnání cen mobilních tarifů – a to nejen od hlavních operátorů, jako jsou Vodafone, O2 a T-Mobile, ale také od menších poskytovatelů, kteří nabízejí tarify bez závazku.

Srovnání mobilních tarifů podle vašich potřeb

Stačí do naší kalkulačky zadat, kolik minut běžně provoláte a kolik potřebujete internetu. Zaklikněte, zda máte zájem o rodinné tarify či tarify pro studenty, a my vám e-mailem pošleme nejvýhodnější tarify pro vaše potřeby. V přehledné nezávazné nabídce najdete nejen ceny, ale také shrnutí toho, které tarify nabízejí 5G připojení a které naopak pomalejší internet.

Naše služby jsou zdarma

Pokud si vyberete, změnu mobilního tarifu či operátora pro vás vyřídíme. Nejsme na jedno použití, na nás se při hledání nejvýhodnějšího mobilního tarifu můžete spolehnout. Naše služby jsou pro vás zcela zdarma, odměnou nám jsou provize od operátorů. I tak vám garantujeme nejlepší ceny na trhu.

Hledáte nejlepší TV balíčky?

Srovnejte si aktuální nabídky internetové TV během pár vteřin.

SROVNAT NABÍDKY

Přečtěte si více

Často se ptáte