Rozhodli jste se pro nového dodavatele elektřiny a k podpisu smlouvy se společností Centropol? Gratulujeme, díky tomu máte o starost méně a získali jste důvěryhodného dodavatele a výhodné ceny elektřiny.
Novou smlouvu lze podepsat zcela online, nemusíte chodit nikam na pobočku, vše je rychlé, diskrétní a bezpečné. Jak na podpis smlouvy online? Celým procesem vás provedeme, takže pro vás bude velmi snadný.
1. Na úvodní obrazovce si můžete prohlédnout rekapitulaci toho, jaký tarif jste si sjednali a jaké měsíční zálohy na elektřinu jste si nastavili. Vzápětí si můžete prohlédnout vaše přihlašovací údaje do zákaznické zóny společnosti Centropol. Navrhované heslo zkopírujte do schránky.
2. Na další stránce se již přihlaste, využijte váš e-mail a heslo, které jste si zkopírovali do schránky. Dále klikněte na tlačítko Přihlásit.
3. Nyní jste přihlášeni do samoobsluhy společnosti Centropol. V panelu Elektronické podpisy klikněte na položku Zobrazit smlouvy k podpisu.
4. Na další obrazovce Přehled elektronických smluv najdete položku Smlouvy k podpisu. Klikněte na odkaz s vaší smlouvou.
5. Na další stránce si zobrazíte přehled informací o vaší smlouvě. Klikněte do volného políčka pod položkou Podpis a se současně stisknutým levým kurzorem myši se pokuste vytvořit svůj podpis.
6. Váš podpis se zobrazí v políčku, pokud souhlasíte s tím, že je správně, klikněte na tlačítko Ano, podpis je správně.
7. Na poslední obrazovce jsou již informováni o tom, že jste smlouvu řádně podepsali.
Ceníky DPI: Jaké jsou ceny dodavatelů poslední instance?
Ceníky DPI: Jaké jsou ceny dodavatelů poslední instance?
Přírodní katastrofy každoročně zasáhnou tisíce domácností. Vichřice, kroupy a silné bouřky často ničí vše, co jim přijde do cesty – a výrazně se podepisují na venku zaparkovaných autech. Pro takové případy se proto vyplatí mít sjednané pojištění, které případné škody pokryje a vy je nebudete muset platit ze svého.
V Česku máme na devět milionů odběrných míst elektřiny a plynu, jen 2,5 milionu z nich přitom za posledních 10 let změnilo dodavatele. Mnozí odběratelé mají pocit, že při jejich nízké spotřebě to nemá smysl – a tak zůstávají dlouhá léta věrni svému dodavateli. Je to ale skutečně dobrá strategie? Tady jsou dva příklady domácností s nízkou spotřebou.
Odpověď na tuto otázku se pravidelně snaží najít řada společností provádějících takzvané speedtesty. Tato měření rychlosti probíhají nejen v Česku, ale také v řadě dalších zemích po celém světě. Díky tomu máme poměrně dobrou představu, jak si ve srovnání s dalšími zeměmi vedeme – a také který operátor má nejlepší síť. Výsledky se ovšem různí. Zatímco v jednom měření zvítězil T-Mobile, v jiném byl o trochu lepší Vodafone.