Rozhodli jste se pro nového dodavatele elektřiny a k podpisu smlouvy se společností Centropol? Gratulujeme, díky tomu máte o starost méně a získali jste důvěryhodného dodavatele a výhodné ceny elektřiny.
Novou smlouvu lze podepsat zcela online, nemusíte chodit nikam na pobočku, vše je rychlé, diskrétní a bezpečné. Jak na podpis smlouvy online? Celým procesem vás provedeme, takže pro vás bude velmi snadný.
1. Na úvodní obrazovce si můžete prohlédnout rekapitulaci toho, jaký tarif jste si sjednali a jaké měsíční zálohy na elektřinu jste si nastavili. Vzápětí si můžete prohlédnout vaše přihlašovací údaje do zákaznické zóny společnosti Centropol. Navrhované heslo zkopírujte do schránky.
2. Na další stránce se již přihlaste, využijte váš e-mail a heslo, které jste si zkopírovali do schránky. Dále klikněte na tlačítko Přihlásit.
3. Nyní jste přihlášeni do samoobsluhy společnosti Centropol. V panelu Elektronické podpisy klikněte na položku Zobrazit smlouvy k podpisu.
4. Na další obrazovce Přehled elektronických smluv najdete položku Smlouvy k podpisu. Klikněte na odkaz s vaší smlouvou.
5. Na další stránce si zobrazíte přehled informací o vaší smlouvě. Klikněte do volného políčka pod položkou Podpis a se současně stisknutým levým kurzorem myši se pokuste vytvořit svůj podpis.
6. Váš podpis se zobrazí v políčku, pokud souhlasíte s tím, že je správně, klikněte na tlačítko Ano, podpis je správně.
7. Na poslední obrazovce jsou již informováni o tom, že jste smlouvu řádně podepsali.
Ceníky DPI: Jaké jsou ceny dodavatelů poslední instance?
Ceníky DPI: Jaké jsou ceny dodavatelů poslední instance?
Také cítíte radost, když dostanete fakturu od dodavatele elektřiny nebo plynu a po jejím otevření zjistíte, že vám vrací přeplatek? Samozřejmě, přeplatek je lepší než nedoplatek, ale co když zdání klame a má to ještě háček?
Vánoc se blíží, neodmyslitelně k nim patří i dárky. Letošní Vánoce budeme mít kvůli inflaci a zdražování na dárky méně peněz. Vyplatí se pořizovat si vánoční dárky na půjčku?
Srážka s jiným autem je vždy nepříjemná, ale co když ke všem těm nepříjemnostem, které nehoda přináší, navíc zjistíte, že viník nehody nemá povinné ručení? Co dělat v takovém případě? Jak chránit své zájmy a minimalizovat finanční rizika? To se dozvíte v tomto článku.