Nejvýhodnější fotovoltaika na klíč, včetně dotace NZÚ

Stihněte instalaci ještě do podzimu a celý příští rok šetřete.
Kompletní servis včetně vyřízení nového dotačního programu.
S našimi partnery stihnete instalaci do 3 měsíců.
Konzultace zdarma

Fotovoltaické elektrárny (FVE) jsou v současné době stále populárnější zdroj energie. PROČ?

Ušetříte stále rostoucí náklady na elektrickou energii.
Získáte energetickou soběstačnost – budete mít záložní zdroj energie při výpadku proudu.
Zhodnotíte vlastní nemovitost.
Díky investici ochráníte své finance proti inflaci.
Budete mít pod kontrolou fixní náklady za energie.

Nevíte, jak vybrat fotovoltaickou elektrárnu, aby pro vás byla nejvýhodnější? Poradíme vám!

Určete si své potřeby: Zjistěte, kolik elektřiny potřebujete vyrobit a jak velkou plochu máte k dispozici pro umístění fotovoltaických panelů. To vám pomůže určit velikost elektrárny, která pro vás bude nejvhodnější.
Zvažte své možnosti financování: Většina lidí potřebuje vyřešit financování, aby si mohli instalovat fotovoltaickou elektrárnu. V úvahu připadají bankovní půjčky, úvěry, leasingy nebo státní dotace až ve výši 205 000,-Kč Na Kalkulátor.cz vám se vším rádi pomůžeme.
Vyberte si spolehlivého dodavatele: Spolupracujte jen s ověřenoufirmou, která se specializuje na instalaci fotovoltaických elektráren. Zkontrolujte si jejich referenční projekty, zkušenosti, certifikace a hodnocení od zákazníků. Nebo svěřte tyto starosti nám. My v Kalkulátor.cz pracujeme jen s léty prověřenými dodavateli a celý proces vám pomůžeme hravě zvládnout. Zajistíme vám fotovoltaiku na klíč.
Zvolte kvalitní solární panely: Kvalitní panely mají delší životnost, vyšší účinnost a vyšší výkon. Vyberte si panely od renomovaných výrobců s dobrými recenzemi. U našich partnerů vám specialisté rádi pomohou a vysvětlí všechny výhody a nevýhody jednotlivých návrhů řešení. Velikost a umístění fotovoltaických panelů patří mezi zásadní parametry fotovoltaické elektrárny.
Dbejte na pravidelnou údržbu: kontrolujte výkon elektrárny. Sledujte účinnost fotovoltaických panelů a zajistěte, aby byla elektrárna v dobré kondici, plánujte pravidelné revize FVE. U našich partnerů je samozřejmostí i pozáruční servis.
Získejte dotace: Využijte státní dotace pro instalaci fotovoltaických elektráren. Zjistěte si, zda máte nárok na dotaci a jaké jsou podmínky pro její čerpání. Snižte si tak celkové investiční náklady. S Kalkulátor.cz se nemusíte bát, celý proces žádosti s vámi vyřeší náš partner, kterého si pro realizaci vyberete.Jaké výhody získáte s Kalkulátor.cz?

FVE-benefity
Proč řešit FVE s Kalkulátor.cz
Kalkulátor.cz

Vlastní fotovoltaická elektrárna může být pro domácnost skvělým zdrojem elektřiny a zároveň přínosem pro životní prostředí. Cena fotovoltaické elektrárny závisí na mnoha faktorech, jako je velikost systému, typ panelů, instalace a regionální podmínky. Zpravidla se pohybuje v desetitisících až stovkách tisíc korun. Zvažte také dlouhodobé úspory na elektřině, které vám fotovoltaická elektrárna může poskytnout. Při správné instalaci a údržbě může být vaše fotovoltaická elektrárna investicí s dobrým výnosem a užitečností pro vaši domácnost.

Na Kalkulátor.cz jsme již pomohli řadě zákazníků k jejich energetické nezávislosti. Pokud uvažujete o instalaci fotovoltaické elektrárny i vy, neváhejte a zanechte nám své kontaktní údaje. Rádi vám pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Přečtěte si více

Víte, jak naložit s přebytečnou energií z fotovoltaiky?

Víte, jak naložit s přebytečnou energií z fotovoltaiky?

AKTUALIZOVÁNO 2.8.2023 | Pokud jste i vy, stejně jako mnoho lidí v posledních letech, rozhodnuti pro instalaci fotovoltaické elektrárny, popřípadě už ji máte, dříve či později budete stát před otázkou, jak nakládat s přebytečnou energií, kterou vaše solární panely mohou často produkovat. Především ve dnech, kdy je slunce silné a spotřeba energie v domácnosti nízká, mohou fotovoltaické systémy vyprodukovat podstatně více energie, než zvládnou spotřebovat. Existují v zásadě dvě možnosti, jak s tímto přebytkem naložit – buď ji prodávat zpět do sítě, nebo ukládat pro pozdější využití.

Tepelné čerpadlo: Moderní technologie, která má smysl

Tepelné čerpadlo: Moderní technologie, která má smysl

V dnešní době, kdy se řada lidí aktivně zaměřuje na energetickou udržitelnost, se tepelná čerpadla stávají stále populárnější volbou pro vytápění a chlazení domů. Jsou to zařízení, která využívají přírodní zdroje tepla jako je vzduch, země nebo voda a přeměňují je na teplo. To je pak distribuováno do interiéru domu. Jaké jsou nesporné výhody této moderní technologie a proč byste ji měli zvážit jako cestu k nižším nákladům?

Vyberou peníze, solární panely nedodají. Společnost Malina Group je v problémech

Vyberou peníze, solární panely nedodají. Společnost Malina Group je v problémech

Trh se solárními elektrárnami zažívá v letošním roce doslova boom. Hlavním důvodem je skokové zvýšení cen energií. Pokud přemýšlíte o montáži fotovoltaických panelů, pečlivě zvažte, kterého dodavatele oslovíte. I ti největší se totiž mohou dostat do velkých finančních problému.

Často se ptáte