Kolibřík energie
Kolibřík energie

Kolibřík energie

Společnost Kolibřík neslouží jen zisku majitele, ale ve stanovách se zavazuje investovat část zisku do zajímavých sociálních a dobročinných projektů. Taktéž se snaží zapojovat sociálně slabší a zdravotně postižené pracovníky do různých společenských aktivit.

Až 20 % elektřiny nakupují ze zelených zdrojů s certifikátem záruky European energy certificate system.

Společnost Kolibřík energie spolupracovala na vývoji internetové asistentnční služby Bohouš. Ta pomáhá kontrolovat a monitorovat všechny výdaje v domácnosti. Spotřebitel zde najde svá odběrná místa energií, přehled spotřeby i vyúčtování, nastaví zde i výši záloh a dokonce si může zobrazit ekologické dopady spotřeby.

Pro podporu nových projektů mají k dispozici kvalitní zázemí energetické skupiny Armex Energy. Projekt Šetříme občanům je celorepubliková záležitost. Zaměřuje se na zisk lepších a výhodnějších nabídek pro občany ČR od poskytovatelů služeb. Spolupracovali též na projektu Skautská energie. Ta není klasickým dodavatelem, ale službou zprostředkovávající pravidelný a hromadný nákup levnějších energií. Skautskou energii provozuje Junák - český skaut.

Kolibřík energie
Kolibřík energie

Adresa

Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín

Časté dotazy

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací