Jak počítáme nabídku na míru?

Abychom vám mohli udělat nabídku na míru, potřebujeme přesné údaje z vašeho posledního vyúčtování za energie. Ty pak jednoduše zadáte v naší kalkulačce elektřiny nebo plynu. Díky těmto údajům dokážeme velmi přesně odhadnout, kolik vás celkově bude stát energie v následujícím roce. Tuto částku pak porovnáme jak s ostatními nabídkami vašeho stávajícího dodavatele, tak s tarify ostatních prodejců energií. Obecně platí, že menší dodavatelé jsou cenově výhodnější a překvapivě se starají o své zákazníky lépe. Naše nabídka na míru tedy bude obsahovat výpočet vašich předpokládaných nákladů za energie pro rok 2021, u nichž vám jasně ukážeme, kolik byste mohli ušetřit. Pokud budete splňovat podmínky uvedených v neveřejných a akčních cenících, připojíme je ke kalkulaci také. Nabídku na míru vám pak odešleme na e-mail a zároveň ji budete mít k dispozici ve vašem osobním účtu zde na Kalkulator.cz. Budete tak mít čas si nabídku v klidu projít a zvážit další kroky.

Podobné často kladené otázky

S tématem souvisí

Objevte více v Magazínu Kalkulátor.cz

Energie: není zlevnění jako zlevnění

Energie: není zlevnění jako zlevnění

Možná i vy jste nedávno dostali nebo brzy dostanete takzvaný "zlevňující dopis" od svého dodavatele elektřiny nebo plynu. Na první pohled to může vypadat jako ta nejvýhodnější nabídka na novou smlouvu, která dokonce může přinést i lepší cenu. Ale pozor, není „nejvýhodnější“ jako „nejvýhodnější“!

Refinancování hypotéky? Zvažte pečlivě všechny možnosti

Refinancování hypotéky? Zvažte pečlivě všechny možnosti

Máte svou hypotéku, pravidelně splácíte, nikdo s vámi nemusí nic řešit. Pak se ale od souseda dozvíte, že on platí za stejný dům úplně jinou splátku. Co dělat? Vyplatí se jít do refinancování hypotéky? Je to téma, které zajímá hodně majitelů nemovitostí, a to z dobrého důvodu. Při dobře provedené refixaci můžete dosáhnout nižších úrokových sazeb, a díky tomu můžete ušetřit i několik tisíc korun. Nicméně, předtím než se rozhodnete pro refinancování, měli byste se zamyslet a zvážit několik důležitých faktorů.

Pojištění bez stresu: Jak se vypořádat se "zdražujícími dopisy" od pojišťoven

Pojištění bez stresu: Jak se vypořádat se "zdražujícími dopisy" od pojišťoven

Pojištění je důležitým prvkem k zajištění naší finanční stability. Jeho zdražení může být dáno různými faktory, od změn v našem rizikovém profilu, až po celkové změny pojištění na trhu. A co když právě vám přijde "zdražující dopis" od pojišťovny? První reakce? Něco mezi "to přece není možné" a "proč právě teď?" Není to neobvyklá situace a ani zde se nemusíte nechat ovlivnit první nabídkou.