Eneka
Eneka

Eneka

Na českém trhu působí společnost Eneka již od roku 2005. Řadí se mezi nejlevnější dodavatele. Pro zákazníky zajišťuje opravy, revize a rekonstrukce. Současně nabízí celkové služby v energetice jako je výstavba trafostanic a lokálních distribučních sítí, výstavba elektráren pro obnovitelné zdroje, poradenství, činnost elektrikářů a projektantů a veškerou administrativu s distributorem.

Svým zákazníkům nabízí jak produkty na dobu neurčitou bez fixace, tak také na dobu určitou s fixací, jak pro plyn tak pro elektřinu. Tarify na dobu určitou pro elektřinu má dva jeden s fixací na rok, druhý na dva roky. U plynu nabízí fixaci pouze na jeden rok a má v průběhu roku různé akce.

Nabízí možnost odebírat elektřinu vyrobenou z obnovitelných zdrojů. Zákazník si může sám zvolit, jaký podíl bude mít šetrná energie v jeho spotřebě. Minimální hodnota je 25 % z celkového objemu odebrané elektřiny. Cena za ekologickou energii je stanovena individuálně.

Jako benefit nabízí ENEKA svým zákazníkům sjednání Bonusové karty. Ta zákazníkům přináší řadu exkluzivních slev, speciální nabídky a atraktivní zážitky od partnerů. Stačí jen odebírat elektřinu nebo plyn. Výhody uplatníte předložením ENEKA Bonusové karty u sjednaných partnerů, nebo zasláním Ean kódu z karty partnerovi při objednávce, do závorky s heslem „ENEKA“.

Eneka
Eneka

Adresa

Obřanská 101a, Brno – Maloměřice 614 00

Časté dotazy