Armex Energy
Armex Energy

Armex Energy

Společnost ARMEX ENERGY působí na trhu od roku 2005 a v současné době dodává elektřinu a plyn téměř 80 000 zákazníkům. Mezi zákazníky patří domácnosti, firmy, ale i obce a další instituce. Je signatářem deklarace a členem Asociace nezávislých dodavatelů energií ANDE.

Ve svém portfoliu pro domácnosti má ARMEX ENERGY produkty na dobu neurčitou i s trváním 1, 2 a 3 roky. Nabízí také speciální produkty pro majitele fotovoltaiky, nebo kombinovaný produkt s čištěním spalinových cest zdarma v rámci odběru energií. Novinkou je produkt s fixovanou měsíční cenou odvozenou od vývoje na burzovních trzích za předchozí období.

Společnost na svých stránkách uvádí přehledně dostupné ceníky i veškeré zákonné dokumenty. Provozuje také zákaznický portál.

ARMEX ENERGY je součástí skupiny ARMEX, která patří mezi 100 největších firem v České republice, s obratem několik desítek miliard. Díky tomu má silné finanční zázemí.

ARMEX se zaměřujeme na podporu společnosti, kdy kromě vlastního dárcovského fondu na podporu znevýhodněných dětí podporuje vybrané sportovní kluby, kulturní akce, veřejně prospěšné a sociální projekty, i další dobročinné a neziskové organizace působící po celé České republice. Nově také podporuje komunitu dobrovolných a profesionálních hasičů.

Armex Energy
Armex Energy

Adresa

Folknářská 1246/21 Děčín, 405 02