INTER PARTNER ASSISTANCE, člen skupiny AXA
INTER PARTNER ASSISTANCE, člen skupiny AXA

INTER PARTNER ASSISTANCE, člen skupiny AXA

Společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, člen skupiny AXA, působí na českém trhu od roku 1998. Původně působila pouze coby poskytovatel služeb pro korporátní klientelu, nyní nabízí své služby všem. Od roku 2009 patří do skupiny AXA.

Cestovní pojištění INTER PARTNER ASSISTANCE zahrnuje i spojené asistenční služby, právní ochranu a poradenství, asistenční služby pro vozidla, domácnosti či zdravotní asistenci a rovněž moderní produkty na míru, zejména z oblasti lifestyle a concierge služeb pro VIP klienty.

Společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, člen skupiny AXA, se pro zákazníky z řad jednotlivců soustřeďuje výhradně na cestovní pojištění, a to nejen do ciziny, ale i v České republice. To může zahrnout např. cykloasistenci, autoasistenci a další asistenční služby. Jedinečná služba lifestyle asistence za vás zajistí organizaci ubytování, výletů nebo pronájem vozidla, vy si tak nemusíte s ničím dělat starosti. V rámci cestovního pojištění do zahraničí si lze v rámci cestovního pojištění Axa pojistit také sportovní aktivity i rizikové sporty.

Dále nabízí pojištění zaměstnanců, kteří jezdí na služební cesty do ciziny, nebo službu Právník do auta. Díky této službě se lze ochránit například před špatně provedenou opravou v servisu, případně pomůže tehdy, pokud pojišťovna viníka nehody neuzná plnění. Služba také pomůže řidičům v zahraničí, kteří zde čelí nějaké nepříjemnosti, kterou nemohou zvládnout například kvůli neznalosti místní řeči. U INTER PARTNER ASSISTANCE se mohou pojistit také cizinci, kteří zde pracují.

INTER PARTNER ASSISTANCE se nevyhýbá společenské odpovědnosti. Spolupracuje např. s organizací Pes pomáhá, která připravuje výcvik pro vodící psy.

INTER PARTNER ASSISTANCE, člen skupiny AXA
INTER PARTNER ASSISTANCE, člen skupiny AXA

Adresa

INTER PARTNER ASSISTANCE, organizační složka. Hvězdova 1689/2a, Praha 4