Interpartner Assistance
Interpartner Assistance

Interpartner Assistance

Společnost Axa Assistance působí na českém trhu od roku 1998, původně působila pouze coby poskytovatel služeb pro korporátní klientelu, nyní nabízí své služby každému. Doposud patřila do skupiny Axa, a to od roku 2009, která nyní postupně přechází pod jinou značku, pojišťovnu Uniqa.

Cestovní pojištění Axa Assistance zahrnuje i spojené asistenční služby, právní ochranu a poradenství, asistenční služby pro vozidla, domácnosti či zdravotní asistenci a rovněž moderní produkty na míru, zejména z oblasti lifestyle a concierge služeb pro VIP klienty. Společnost Axa Assistance se pro zákazníky z řad jednotlivců soustřeďuje výhradně na cestovní pojištění, a to na cestovní pojištění nejen do ciziny, ale i v České republice. To může zahrnout jak cykloasistenci, autoasistenci a další asistenční služby.Jedinečná služba lifestyle asistence za vás zajistí organizaci ubytování, výletů nebo pronájem vozidla, vy si tak nemusíte s ničím dělat starosti. V rámci cestovního pojištění do zahraničí si lze v rámci cestovního pojištění Axa pojistit také sportovní aktivity a i rizikové sporty. Dále nabízí pojištění zaměstnanců, kteří jezdí na služební cesty do ciziny, nebo službu Právník do auta. Díky této službě se lze ochránit například před špatně provedenou opravou v servisu, případně pomůže tehdy, pokud pojišťovna viníka nehody neuzná plnění. Služba také pomůže řidičům v zahraničí, kteří zde čelí nějaké nepříjemnosti, kterou nemohou zvládnout například kvůli neznalosti místní řeči. U Axa Assistance se mohou pojistit také cizinci, kteří zde pracují.

Axa Assistance se nevyhýbá společenské odpovědnosti. Již 14 pomáhá organizaci Pes pomáhá, která připravuje výcvik pro vodící psy. Dále pořádá dobročinnou akci CR Week.

Interpartner Assistance
Interpartner Assistance

Adresa

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. Office Park Nová Karolina 28. října 3348/65 702 00 Ostrava Česká republika