Asistenční služby pro pojištění nemovitostiPojištění nemovitosti vám poskytuje jistotu, že když se s vašim majetkem něco stane, nezůstanete bez prostředků. V takové situaci nabízí některé pojišťovny asistenční služby. Ty zahrnují poradenství s pojistnou událostí, případně rady odborníka včetně proplacení jeho služeb. Pojišťovny, které asistenci nabízejí, ji mají zdarma a automaticky ke všem pojištěním majetku. Některé z pojišťoven nabízejí i IT konzultaci nebo například službu likvidace sršního hnízda.

Podobné často kladené otázky

Objevte více v Magazínu Kalkulátor.cz

Velké srovnání cestovního pojištění pro celou rodinu: Jaká varianta se vyplatí nejvíc?

Velké srovnání cestovního pojištění pro celou rodinu: Jaká varianta se vyplatí nejvíc?

Chystáte se na dovolenou a řešíte, jaké cestovní pojištění vybrat? Porovnali jsme pro vás ceny a obsah pojištění nabízeného v rámci bankovních produktů, pojištění od cestovní kanceláře a pojištění sjednaného prostřednictvím srovnávače. Tak pojďme kouknout, jak to dopadlo.

Virtuální platební karty: Co to je a jak je používat?

Virtuální platební karty: Co to je a jak je používat?

Platební karty už v mnoha peněženkách definitivně nahradily dříve mnohem oblíbenější hotovost. Pokrok jde ale ještě dál – a i plastové karty se pomalu stávají minulostí. Čím dál populárnější jsou jejich virtuální alternativy, díky kterým můžete platit mobilem nebo hodinkami. Pro platby u online obchodníků jsou pak k dispozici i jednorázové virtuální karty, které zvyšují bezpečnost každé transakce.

Konsolidace půjček: Kdy se vám sloučení úvěrů vyplatí a s čím je třeba počítat?

Konsolidace půjček: Kdy se vám sloučení úvěrů vyplatí a s čím je třeba počítat?

Konsolidace je zjednodušeně sloučení několika půjček do jedné. Tím, že nebudeme úvěry splácet více společnostem, tak je jednak dostaneme lépe pod kontrolu, ale hlavně nebudeme platit všechny poplatky a v některých případech pak může dojít i ke snížení měsíční splátky, takže docílíme zajímavé úspory. Konsolidace je proto velmi dobrým nástrojem ve chvíli, kdy se vám půjčky tak trochu vymykají z ruky a vy ztrácíte nejen přehled, ale třeba i schopnost splácet. Jen si to všechno nezapomeňte dobře spočítat.