Zelená elektřina
Zelená elektřina

Zelená elektřina

Zelená elektřina vznikla v roce 2018. Společnost si zakládá na moderních technologiích a ekologii. Využívá pouze obnovitelné zdroje a v současnosti má okolo 2 000 odběrných míst.

Pro dodávku elektřiny zákazníkům společnost Zelená elektřina nabízí produkty Jistota, České Aukce a Green. Tyto produkty se uzavírají na dobu neurčitou nebo na dobu určitou v rozmezí od 24 do 60 měsíců. Společnost nabízí ke smlouvě na dobu určitou fixaci ceny pro celé období.

V nabídce dodávky zemního plynu potom produkty Green, Stabilita, Standard, Garance a Jistota. Opět se všechny tarify dají uzavřít na dobu určitou na 24 až 60 měsíců, kde je možnost fixace ceny, nebo na dobu neurčitou.

Po uplynutí doby trvání společnost automaticky smlouvu prodlužuje, a to na stejně dlouhé období. V případě, že o prodloužení zákazník zájem nemá, může smlouvu vypovědět nejdříve 4 měsíc a nejpozději 3 měsíc před koncem doby trvání.

Mimo určené výpovědní okno si společnost Zelená elektřina účtuje smluvní poplatek ve výši 8 000 Kč za každé odběrné místo.

Další službou, kterou společnost nabízí jsou fotovoltaiky s možností částečné dotace a případným výkupem přebytků.

Zelená elektřina
Zelená elektřina

Adresa

Nademlejnská 600/1, Hloubětín, 198 00 Praha 9

Časté dotazy