Yello Energy
Yello Energy

Yello Energy

Společnost eYello vznikla v roce 2012 a patří do skupiny Pražské energetiky. Vstupuje na trh s energiemi především v mimopražských regionech. Vyznačuje se přehledným jednoduchým webem a stejně tak srozumitelnými dokumenty. Chce šetřit čas i náklady, a proto řeší vše online formou a nemá žádné kamenné pobočky. Vychází z prodejního konceptu značky Yello Strom s třináctiletou zkušeností, která působí v Německu a v současné době má přes 1,1 milionu zákazníků.

Elektřinu eYello nakupuje na velkoobchodním trhu prostřednictvím mateřské Pražské energetiky. Tím ušetří, neboť samostatné obchodování je nákladné.

eYello má 4 produkty u elektřiny a nabízí 1 produkt u plynu. U elektřiny se můžete setkat s produktem Yello Watt se stejnou cenou za elektřinu ve všech sazbách. Další dva produkty Yello Single a Yello Double se vyznačují stejnou sazbou pro noční a denní tarif, každý je ovšem pro rozdílné distribuční sazby.

Jediným produktem plynu je Yello Joule, který má stejnou cenu pro všechny pásma spotřeby.

Yello Energy nabízí úvazky pouze na dobu neurčitou, a tudíž můžete od smlouvy kdykoli odstoupit. Ovšem fixace ceny u Yello Energy není možná.

eYello nabízí produkt “Férová baterie”, jedná se o službu, která pomůže domácnosti fungovat na solární energii. Elektřinu, kterou domácnost vyrobí a nespotřebuje, Férová baterie uloží online, elektřinu lze poté kdykoliv ze sítě čerpat. Je to prosté. Yello vám zajistí instalaci malé fotovoltaické elektrárny. Každý měsíc dostanete přehledný výpis o tom, kolik jste vyrobili, kolik uložili a kolik spotřebovali. Služba Férová baterie je za 200 Kč měsíčně, ale první dva roky jsou zdarma.

Společnost pro své zákazníky připravila bezplatnou aplikaci Yello Active, která je plná tipů na výlety nejen s rodinou. Za každou navštívenou zajímavost zákazník obdrží body. Čím více bodů nasbírá, tím více ušetří na ročním vyúčtování od Yello.

Yello Energy
Yello Energy

Adresa

Kubánské náměstí 1391/11 100 00 Praha 10

Časté dotazy