VEMEX Energie
VEMEX Energie

VEMEX Energie

Společnost Vemex Energie vznikla v roce 2009 a se svými téměř 30 000 zákazníky se řadí mezi středně velké dodavatele energií. Vemex Energie se dobrovolně přihlásili k dodržování pravidel stanovených Etickým kodexem obchodníka s energiemi a je součástí mezinárodní skupiny GAZPROM, která je největší exportér zemního plynu ve světě.

Svým zákazníkům nabízí transparentní nabídku produktů se smlouvou na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíců i určitou v rozmezí 12 až 12 měsíců. Smlouva na dobu určitou to se automaticky prodlužuje na stejnou dobu podle aktuálního ceníku produktu Flexi. V případě, že o prodloužení nemáte zájem, je možné ji vypovědět nejpozději 90 dnů před koncem doby trvání. Vemex Energie má delší a komplikovanější obchodní podmínky, ale smluvní dokumentace je velmi krátká. Za předčasné ukončení smlouvy si účtují poplatek ve výši 4 500 Kč za každé odběrné místo.

Společnost Vemex Energie se zapojila do podpory nadace Dobrý anděl, který se zaměřuje na finanční podporu rodin, v nichž dítě nebo rodič onemocní.

Od Energetického regulačního úřadu společnost Vemex Energie obdržela zatím 4 pokuty v celkové výši 111 000 Kč.

VEMEX Energie
VEMEX Energie

Adresa

Evropská 2591/33E 160 00 Praha 6

Načítám