SPP
SPP

SPP

SPP dodává elektřinu a zemní plyn domácnostem až po velkoodběratele. Je dceřinou společností největšího slovenského dodavatele energií Slovenského plynárenského priemyslu, a. s. a tím tedy spadá do Skupiny SPP. Skupina SPP dodává zemní plyn více než 1,3 milionu zákazníků na Slovensku a v České republice.

Zákazníkům nabízí tarify pro elektřinu a plyn na dobu určitou v rozmezí 1 až 3 let s fixací ceny, jeden produkt pro plyn je také na dobu neurčitou bez fixace ceny. Smlouva na dobu určitou se automaticky prodlužuje o 12 měsíců. Pokud byste o prodloužení smlouvy neměli zájem, můžete smlouvu vypovědět nejpozději 20 dnů před datem jejího ukončení.

Při předčasném vypovězení smlouvy budete muset zaplatit dodavateli pokutu ve výši 6 měsíčních nebo 2 čtvrtletních záloh uvedených v rozpisu záloh, v případě, že nejsou stanoveny zálohy, ½ ročních nákladů na elektřiny ode dne obdržení výzvy společnosti k jejímu uhrazení.

Společnost nabízí za každého nového zákazníka, kterému doporučíte společnost SPP a začne odebírat plyn alespoň na 24 měsíců, až 1000 Kč.

Při objednání vybraných produktů online zákazníkovi slibují slevu.

SPP
SPP

Adresa

Nové sady 996/25, 60200 Brno-střed

Časté dotazy