SFORP
SFORP

SFORP

Společnost SFORP se prvotně věnovala poradenské činnosti. Na trh s energiemi přišla v roce 2019 a se svými zhruba 500 odběrnými místy se v současnosti řadí mezi malé dodavatele na Českém trhu. Společnost SFORP s.r.o. vznikla jako studentský projekt (Students for People) zaměřený na přednášky pro veřejnost. Účelem bylo informovat o fungování energetického trhu. Zanedlouho společnost přišla na trh s platformou tzv. "Energetických soutěží", která umožňovala zákazníkům dosáhnout lepších cen a smluvních podmínek.

SFORP nabízí produkty Standard, VIP a Pohoda Jazz, které se uzavírají na 12 měsíců a cena se může během doby trvání změnit. Smlouva se automaticky prodlužuje o dalších 12 měsíců a lze jí nejpozději 3 měsíce před koncem doby trvání vypovědět. Při předčasném ukončení smlouvy si společnost SFORP účtuje smluvní poplatek ve výši 5 000 Kč.

Společnost klade důraz na ekologii. Snaží se neplýtvat materiálem a většinu činností má řešeno elektronicky. Ke každé nové smlouvě SFORP daruje pevnou bavlněnou tašku na nákupy a 3 balení semínek trvalých květin.

SFORP
SFORP

Adresa

Fibichova 971/53, 58601 Jihlava

Časté dotazy