QUANTUM
QUANTUM

QUANTUM

Quantum je s více než 5 500 odběrnými místy na českém trhu přítomný již 25 let. Je jedním z největších dovozců plynových zásobníkových ohřívačů vody v České republice. V nabídce společnosti jsou kondenzační kotle, solární panely pro výrobu tepla a k ohřevu vody, expanzní nádoby a další doplňkový sortiment. Další činností je distribuce a obchod s plynem, projekce a realizace staveb.

Ve své nabídce pro dodávku elektřiny má jediný produkt Úspora 24. Ten se uzavírá na 24 měsíců a cena se může během doby trvání úvazku měnit. V nabídce plynu se nachází stejnojmenný produkt Úspora, Fix, Standard a Spořílek.

Produkty Úspora a Fix lze sjednat po celé České republice, jsou sjednávány na dobu určitou a produkt Fix je s garancí ceny po celou dobu úvazku.

Naopak Standard a Spořílek jsou určeny pouze pro distribuční oblast Quantum.

Smlouvy na dobu určitou lze u společnosti Quantum vypovědět nejpozději 3 měsíce před koncem doby trvání úvazku. Smlouva se jinak automaticky prodlužuje na stejnou dobu trvání. Společnost si nárokuje smluvní poplatek ve výši 5 000 Kč za předčasné ukončení smlouvy. Obchodní podmínky jsou přehledné a krátké.

QUANTUM
QUANTUM

Adresa

Brněnská 122/212 682 01 Vyškov

Časté dotazy