LAMA energy
LAMA energy

LAMA energy

LAMA energy vstoupila na český trh pod názvem LAMA INVESTMENTS v roce 2007. V té době dodávala výhradně plyn pro velkoodběratele. V roce 2009 rozšířila své služby také pro domácnosti pod značkou levnyplyn.cz. Elektřinu začala dodávat v roce 2011 a expanduje na Slovenský trh pod značkou LACNYPLYN. Jedná se výhradně o českého dodavatele. Úspěch u zákazníků a poctivá práce přináší LAMA energy výborné ekonomické výsledky, a tedy stabilitu a jistotu pro zákazníky. LAMA energy a.s. je s více než 70 tisíci zákazníky středně velký dodavatel energií.

LAMA energy je součástí firemní skupiny LAMA ENERGY GROUP (LEG) s vlastní těžbou ropy a plynu z jižní Moravy. Tento plyn pokrývá potřebu zákazníků LAMA energy z jedné pětiny, díky tomu je LAMA energy schopná držet ceny dlouhodobě níže navzdory výkyvům na energetické burze a zároveň zajišťovat bezpečnost dodávek. Od LAMA energy odebírají plyn významné průmyslové podniky, teplárny, nemocnice i úřady.

Do skupiny LAMA ENERGY GROUP patří kromě LAMA energy další firmy jako LAMA GAS & OIL, která se zaměřuje na těžbu ropy a plynu, společnost Telly, která jako jediná v České republice nabízí svým zákazníkům satelitní i internetovou televizi. Skupina vlastní také Teplárnu Otrokovice, Teplárnu Kyjov a Energo Český Krumlov, mezi jejichž služby patří výroba, rozvod a odbyt tepla, teplé vody a elektřiny. Teplárna Otrokovice zásobuje teplem přibližně 9000 domácností a desítku firem na území Otrokovic, Napajedel a Zlína.

V roce 2011 byla založena v Kanadě společnost PETROLAMA ENERGY CANADA, která se specializuje na nákup a prodej ropných produktů v Severní Americe. Sídlem skupiny je Hradec nad Moravicí, kancelář mají také v Praze. Na českém trhu je LAMA ENERGY GROUP na předním místě v obchodu s těžkými topnými oleji a na druhém místě v těžbě ropy a plynu.

Do skupiny LAMA ENERGY GROUP od roku 2015 patří také již zmíněná společnost Telly dříve známá jako DIGI TV, která působila na českém trhu od roku 2006. Společnost nabízí televizi, internet a volání.

Tato skutečnost přináší zákazníkům LAMA energy například internetovou a satelitní televizi Telly se slevou 10 %. Službu si zákazníci mohou vyzkoušet na celý měsíc zdarma. Pokud k tomu přidají i pevný internet od Telly dostanou slevu dalších 100 Kč měsíčně. Nejen televizi a internet, ale i neomezené mobilní volání mohou mít zákazníci ze skupiny LAMA od Telly pod značkou LAMA mobile jen za 399 Kč.

LAMA energy
LAMA energy

Adresa

Gudrichova 763, 747 41 Hradec nad Moravicí

Časté dotazy