IN ENERGIE
IN ENERGIE

IN ENERGIE

IN Energie je ryze česká společnost působící na českém trhu od roku 2016. Se svými téměř 4 000 odběrnými místy se řadí mezi menší dodavatele energií. Zaměřují se také na služby, jako jsou optimalizace úspor, zajišťování průkazů energetické náročnosti budov, zajišťování energetických posudků, auditů a v neposlední řadě projektová a realizační činnost v oblasti tepelného a světelného hospodářství.

IN Energie zákazníkům nabízí produkty Standard a Bez DPH, které se uzavírají na 36 měsíců a Bez závazku, který se uzavírá na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Společnost IN Energie nenabízí fixaci cen. Smlouvy na dobu určitou se ke konci trvání závazku opakovaně prodlužují, a to o dobu původně sjednanou. V případě, že zákazník nemá o prodloužení smlouvy zájem, může nejpozději 90 kalendářních dnů před koncem závazku smlouvu písemně vypovědět. Při předčasném ukončení smlouvy si IN Energie účtuje smluvní poplatek ve výši 8 000 Kč.

Na internetových stránkách je k dispozici veškerá smluvní dokumentace, ale bez zákaznického portálu. IN Energie má k dispozici dvě provozovny v Ostravě a ve Vsetíně a možností i individuální schůzky po standardní pracovní době.

IN ENERGIE
IN ENERGIE

Adresa

Závodní 1219/93 700 30 Ostrava-Zábřeh

Načítám