FREE for YOU
FREE for YOU

FREE for YOU

Společnost Free for You vznikla v roce 2017. V současné době má zhruba 1 000 odběrných míst a tím se řadí mezi menší dodavatele energií v České republice. Jsou zapsáni do Etického kodexu Energetického regulačního úřadu a jsou hlavním partnerem pro realitní kanceláře, kterým pomáhají s přepisem energií klientů. Ti vytvářejí i síť poradců, které můžete při zájmu o energie od Free for You navštívit. Hlavní cíl společnosti je snížit výdaje jak domácnostem, tak podnikatelům.

V nabídce produktů Free for You je Ceník Domácnosti, který se uzavírá na dobu určitou a po ukončení doby trvání se automaticky prodlužuje o další kalendářní rok. Pokud by zákazník o prodloužení zájem neměl, je možné smlouvu vypovědět, a to nejpozději 3 měsíce před koncem doby trvání. Při předčasném ukončení smlouvy si Free for You nárokuje smluvní poplatek ve výši 6 000 Kč za každé odběrné místo. Produkt není cenově fixovaný, takže se může během doby závazku změnit.

Svým zákazníkům Free for You nabízí bonus za doporučené známé. Za každého nového doporučeného zákazníka se snižuje cena za dodávku elektřiny nebo plynu.

FREE for YOU
FREE for YOU

Adresa

Podkovářská 2/674, 190 00, Praha 9

Časté dotazy