FONERGY
FONERGY

FONERGY

FONERGY je firma z Uherského Hradiště a od roku 2012 nabízí elektřinu i plyn nejen domácnostem, ale i firmám v celé České republice. Jejích služeb využívá již více než 10 tisíc odběratelů. Společnost nabízí zásadně jen smlouvy na dobu neurčitou a tak se zákazníci nemusí obávat žádných nečekaných pokut nebo poplatků v případě, že by chtěli smlouvu ukončit. Cílem firmy je, aby zákazníci přicházeli a zůstávali dobrovolně, a ne proto, že je k tomu nutí termíny uzavřené smlouvy.

Společnost se zdržuje nekalých praktik jako je podomní prodej, otravné telefonáty či rozesílání reklamních e-mailů.

Myslí na životní prostředí, a proto se snaží vše řešit elektronicky, pokud musejí něco tisknout tak na recyklovaný papír.

Svým zákazníkům nabízejí jeden produkt u elektřiny a stejně tak u plynu. Vždy se jedná o tarif bez fixace ceny na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Produkty pak rozdělují na standardní a premium, kdy jediný rozdíl je v měsíčním poplatku. Smlouva Premium je od tohoto poplatku osvobozena, neboť veškerá komunikace a platby probíhají elektronicky.

FONERGY myslí i na druhé. Podporuje volejbalistky TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, přispěli na nový automobil pro mobilní hospic PAHOP, novorozeneckému oddělení uherskohradišťské nemocnice darovali monitor dechu a je Dobrým andělem a pomáhá rodinám, které se dostali díky vážnému onemocnění do těžké životní situace.

FONERGY
FONERGY

Adresa

Stojanova 1336 68601 Uherské Hradiště

Časté dotazy