ELIMON
ELIMON

ELIMON

Společnost ELIMON a.s. vznikla roku 2004. Jedná se o českou společnost a licencovaného dodavatele pro celý český trh. Dodává levný plyn i elektřinu všem koncovým zákazníkům do domácností, firmám, úřadům, ale i jiným institucím.

Nabízí nízké ceny a vysokou kvalitu zákaznického servisu, tímto cílí na spokojenost svých zákazníků. Individuální přání každého zákazníka řeší efektivně a v co nejkratší možné době.

Název společnost ELIMON v sobě nese strategii společnosti a současně hlavní důvody, které společnost odlišují od ostatních dodavatelů energií:

Energie bez skrytých poplatků pro každou domácnost a firmu

Levné energie s úsporou až několik tisíc korun ročně

Individuální přístup k Vašim požadavkům

Možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou

Odměna za věrnost, podpora ZTP nebo ZTP/P

Náležitosti spojené se změnou dodavatele zařídíme za Vás

Společnost nabízí svým zákazníkům širokou nabídku tarifů. Produktová řada pro elektřinu je totožná s nabídkou pro plyn. Zákazník si vybere z produktů na dobu určitou i neurčitou s fixací i bez fixace ceny. Navíc je zde produkt Svěží Dvojka, kdy si zákazník sjednává současně elektřinu i plyn od Elimon.

V případě, že se rozhodnete předčasně ukončit smlouvu na dobu určitou zaplatíte společnosti jednorázovou smluvní pokutu ve výši 5 000 Kč.

Kromě elektřiny a plynu je také možné si u společnosti Elimon objednat dodávku tříděného hnědého uhlí z produkce Severní energetické a.s. nebo Severočeských dolů a.s. V nabídce najdete produktovou řadu: kostka, ořech 1, ořech 2. Doprava je zajištěna přímým rozvozem od výrobce, nebo ve spolupráci se smluvními přepravci.

Držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P mohou u společnosti ELIMON a.s. uplatňovat slevu za odebraný plyn či elektřinu ve výši 10 Kč/MWh (bez DPH) dle aktuálního ceníku.

ELIMON
ELIMON

Adresa

Evropská 423/178, 160 00 Praha 6-Vokovice

Časté dotazy