Dobrá energie, s.r.o.
Dobrá energie, s.r.o.

Dobrá energie, s.r.o.

Společnost Dobrá Energie vznikla v roce 2014. V roce 2021 se stala součástí silné energetické skupiny Energetický a průmyslový holding (EPH) a také dceřinou společností společnosti epet.

Dobrá Energie je jedním ze stabilních dodavatelů na českém trhu a dodává elektřinu a plyn do domácností i firem za velice zajímavé ceny.

Můžete očekávat férové jednání se zákazníky i možnost uzavřít smlouvu jednoduše online. Dobrá energie nemá lokální pobočky, vše s vámi ale vyřeší přes zákaznickou linku, která je k dispozici každý pracovní den od 8 do 17 hod, nebo své internetové stránky a zákaznický portál. Nabídka produktů je transparentní. Společnost Dobrá energie svým zákazníkům nabízí dodávku elektřiny i zemního plynu.

Na jaře 2023 začala společnost Dobrá Energie nabízet novou službu Mikrozdroj na klíč, v rámci které pomáhá zákazníkům s výběrem a instalací vhodné fotovoltaiky. Na tomto projektu spolupracuje s inovativní českou firmou Energy Cloud a očekává se, že se do něj brzy zapojí i další ověření dodavatelé fotovoltaických řešení.

Společnost také nabízí zákazníkům produkt SPOT SOLAR, díky kterému můžete získat zajímavé slevy za přebytky elektřiny, kterou si vyrobíte a sami ji nespotřebujete. Zohlednění přetoků nabízela Dobrá Energie v uplynulém roce za velmi atraktivní, spotové ceny.

Dobrá Energie obsluhuje v současné době přes 50 000 odběrných míst. Společně s mateřskou společností epet pak obsluhují více než 145 000 odběrných míst a z hlediska objemu dodávaných energií představují největšího alternativního dodavatele na českém trhu.

Dobrá energie, s.r.o.
Dobrá energie, s.r.o.

Adresa

Klimentská 1216/46, 110 00, Praha 1

Časté dotazy