Dobrá energie, s.r.o.
Dobrá energie, s.r.o.

Dobrá energie, s.r.o.

Společnost Dobrá energie vznikla v roce 2014 a se svými více než 30 000 zákazníky patří mezi středně velké dodavatele energií v České republice. Dodává energie do domácností i firem a zakládá si na přívětivých cenách. Společnost zatím není signatářem Deklarace obchodníků s energiemi ani Etického kodexu.

Dobrá energie nemá žádné zákaznické centrum, vše řeší přes své internetové stránky a zákaznický portál. Nabídka produktů je transparentní. Společnosti Dobrá energie svým zákazníkům nabízí dodávku elektřiny v podobě svého produktu Dobrý ceník. Ten se uzavírá na 24 měsíců a cena se může během doby trvání měnit. U zemního plynu stejnojmenný produkt Dobrý ceník a Ceník Benefit. I tyto produkty jsou uzavírané na 24 měsíců s možností změny ceny. Společnost své ceníky mění jednou za kalendářní rok.

Smlouvy u společnosti Dobrá energie se automaticky prodlužují o stejnou dobu trvání a v případě, že nemá klient o prodloužení zájem, může ji nejpozději 3 kalendářní měsíce před koncem doby trvání vypovědět. Při předčasném ukončení smlouvy si však účtuje smluvní poplatek ve vzorci roční spotřeba v MWh krát 300 Kč, minimálně 5 000 Kč.

Společnost Dobrá energie se zapojuje do projektů, jako je například Hurá na Výlet, Fond ohrožených dětí Klokánek, Bethesda - domov pro seniory, Hospic Anežky České a další.

Od Energetického regulačního úřadu společnost Dobrá energie neobdržela žádnou pokutu.

Dobrá energie, s.r.o.
Dobrá energie, s.r.o.

Adresa

Radlická 520/117, 158 00 Praha 5 - Stodůlky

Načítám