CONTE
CONTE

CONTE

Společnost Conte vznikla v roce 1990. Obchodům se zemním plynem koncovým zákazníkům se věnuje od roku 2008 a s elektřinou od roku 2016. Společnost není signatářem deklarace ani Etického kodexu.

Do zákaznického portfolia Conte patří kromě menších a středních odběratelů také zákazníci veřejného sektoru na celém území ČR.

Zákazníkům nabízejí produkt Ceník dodávky elektrické energie pro maloodběratele a domácnost a Ceník dodávky zemního plynu pro maloodběratele a domácnosti s možností sjednání na 24 měsíců. Conte ceny produktů se mohou v průběhu trvání změnit. Smlouvy se automaticky prodlužují o 12 měsíců a v případě, že o prodloužení nemá klient zájem, může nejpozději 3 měsíce před koncem doby trvání smlouvu vypovědět.

Smluvní dokumentace je krátká a srozumitelná. Conte na svých stránkách nabízí zákaznický portál, kde má klient přehled faktur, vyúčtování a podobně. Společnost Conte si účtuje smluvní poplatek za nedodržení délky smlouvy součinem průměrné roční spotřeby v MWh a částky 400,- Kč.

CONTE
CONTE

Adresa

Ovocný trh 572/11, Staré Město, 110 00 Praha

Časté dotazy

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací