Přidej se ke smečce vlků z Kalkulátor.cz

Staň se součástí smečky, která své práci rozumí.

V džungli energií, pojištění, financí a telekomunikací jsme jako doma. Jsme lidi, kteří mají rádi čísla. Své práci rozumíme, takže o ní mluvíme lidsky. Umíme vysvětlit, co děláme a proč. Nemudrujeme a rádi mezi sebe přivítáme dalšího nadšence.

Přidej se k týmu Kalkulátor.cz

Více informací

Jsme vlci z Kalkulátor.cz

Jsme poctivé poradenství s neprůstřelně spolehlivým srovnávačem a Hlídacím vlkem.

Baví nás obracet služby a finanční produkty na českém trhu naruby a porovnávat všechny jejich výhody a nevýhody.

Honíme se jako vlci za kořistí. Naší odměnou jsou dlouhodobě spokojení zákazníci. Naši smečku vede Hlídací vlk.

Aktuálně hledáme Vlka lovce pro vertikály: Energie, Pojištění, Finance a Telekomunikace

Hledáme člověka, který se chce stát úspěšným obchodníkem pro vertikálu Energie, Pojištění, Finance nebo Telekomunikace. Jsme jiní, chceme to dělat jinak a hledáme dalšího, kdo se k nám rád přidá a pomůže nám. :-) Hlavní je se nebát. Pojď a zkus to. Pokud chceš být obchodníkem, jsme pro tebe ti praví.

Jak si tě představujeme?

Máš maturitu.
Umíš zapnout počítač a používat ho. :-)
Nebojíš se zvednout telefon a komunikovat se zákazníky.
Motivují tě výsledky a máš skvělý tah na branku.
Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost ti nejsou cizí.
Jsi komunikativní a máš v sobě dravost.
Oceníš vysoké provize i rychlé tempo.
Příjemné vystupování v českém jazyce na úrovni rodilého mluvčího je pro tebe samozřejmostí.
Pro zákazníka se i rozkrájíš a sneseš mu modré z nebe, protože je u tebe na prvním místě.
Máš 100% nasazení a dotahuješ věci do konce.

Co za to?

Nabízíme práci na IČO na dobu neurčitou.
Garantovaná fixní mzda (30 000 Kč) a k tomu i neomezené provize.
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Jsme malý kolektiv se smyslem pro humor. Všichni si tykáme.
Máme volné víkendy a přispíváme na MultiSport kartu.
Společně snídáme, vymýšlíme popracovní akce a máme neomezený přísun kávy.
Soutěžíme o různé ceny, protože víme, že motivace je důležitá.
Podporujeme mladé lidi, takže i bez praxe máš možnost kariérního růstu.
Důkladně tě proškolíme.
Jedinečná příležitost pracovat se skvělými lidmi z různých odvětví, od kterých se můžeš naučit něco nového.
Budeš součástí inovativního projektu s prostorem pro seberealizaci.

Náplň práce:

Komunikace se zákazníky po telefonu, ale jen s těmi, kteří nás sami oslovili. Žádné volání tzv. „studených callů“.
Příprava kalkulací, nabídek a bonusů a v případě zájmu pak i smluv.

Může se hodit:

Předchozí zkušenosti s prodejem.
Dravost - zní to jako klišé, ale čeká tě spousta aktivního volání zákazníkům, kteří nás sami oslovili.
Výřečnost - máme široké portfolio produktů a je třeba zjistit potřeby zákazníků a vybrat správné řešení.
Sebevědomí - potřebujeme někoho, kdo si věří a zvládne vést obchodní hovor.
Odborná zkouška „Distribuce neživotního pojištění“, pokud tě láká vertikála Pojištění.
Odborná zkouška „Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru“, pokud máš zájem o vertikálu Finance.
Neboj, zkoušky nejsou povinností. Rádi tě na vše připravíme.

Jsme jiní, chceme to dělat jinak a hledáme dalšího, kdo se k nám rád přidá a pomůže nám. :-)

Ať už jsi začátečník nebo profík v oboru, dej nám o sobě vědět a rádi se potkáme na osobním pohovoru. Hlavní je se nebát. Pojď a zkus to. Pokud chceš být obchodníkem, jsme pro tebe ti praví.

Těšíme se na tvůj životopis a na případné setkání.

My počítáme, vy šetříte.

Postaráme se o vás dlouhodobě

Vyřídíme pro vás přepis energií, včas upozorníme, kdy vám končí smlouva, nebo na jaký bonus k pojistce máte nárok. Nejsme na jedno použití. Na nás se můžete spolehnout.

Naše služby jsou zdarma

Naše služby jsou pro vás zcela zdarma, odměnou nám jsou provize od dodavatelů energií a pojišťoven. I tak vám garantujeme nejlepší ceny na trhu.

Bez rizika a otravných telefonátů

S námi neriskujete. Vaše osobní údaje využíváme jen k upřesnění nabídky a k případné přípravě smlouvy. Volat vám budeme jen tehdy, pokud k tomu svolíte a naše služby uvítáte.

Hlídací vlk pro vaše klidné noci

Díky naší službě Hlídací vlk už nepropásnete žádné důležité termíny. Nastavíme, kdy vám končí úvazek u dodavatele energií nebo pojišťovny a včas se vám ozveme s výhodnými nabídkami. Naše služby jsou dlouhodobé.