Zero Energy
Zero Energy

Zero Energy

Společnost Zero Energy vznikla v roce 2018 a se svými téměř 500 odběrnými místy v ČR se řadí mezi menší dodavatele energií. Prioritou společnosti je svým zákazníkům zajistit jednoduchost, minimální námahu a nízkou cenu.

Mezi nabízené produkty dodávky zemního plynu a elektřiny patří produkt Klasik, Zero, Jednička, Dvojka, Trojka, Čtyřka, Pětka, Šestka a Sedmička. Jejich podmínky jsou stejné. Uzavírají se na dobu určitou 24 až 36 měsíců a cena se během doby trvání úvazku může měnit. Smlouva se po uplynutí doby automaticky prodlužuje o stejnou dobu trvání. Pokud by zákazník o prodloužení zájem neměl, má možnost vypovězení. To si společnost vyhrazuje v období nejdříve 120 dní a nejpozději 90 dnů před koncem doby trvání. Společnost Zero Energy má vzory veškerých dokumentů na internetových stránkách, je tedy možné si vše jednoduše dohledat. Obchodní podmínky jsou delší, ale přehledné. Smlouva je psána pouze na jednu stranu.

Zero Energy
Zero Energy

Adresa

Vinohradská 2165/48, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Časté dotazy

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací